Nabór na moderatorów/a forum ladymakeup.pl :)

  • 2012-12-09, o 15:43
  • 34
  • 14 271
  • 24
  • 32

Nabór na moderatorów/a forum ladymakeup.pl :)

Chcielibyśmy ogłosić nabór na moderatorów forum

Wszystkie chętne osoby prosimy o wpisywanie swoich zgłoszeń w tym wątku.
Mile widziane:
- pełnienie podobnej funkcji na innym forum lub znajomość obsługi panelu moderatora phpBB.
- osoba z "historią" z naszego forum

Jeśli jesteście chętne/chętni zapraszamy do zgłaszania się w tym wątku.

Re: Nabór na moderatorów/a forum ladymakeup.pl :)

Witam serdecznie
Mimo, że jestem tutaj nowiutka, chciałabym spróbować
Umiem obsługiwać panel phpBB, vBulletin, MyBB. Znam sporo ponad podstawy programowania. Przestrzegam zasad poprawnej pisowni.
Mam na imię Amelia, mam lat 15 (co raczej wystarczy). Nie wiem co jeszcze napisać, więc podaję e-mail: Syltaka@gmail.com
Dopisuję jeszcze, że za zgodą Założycielki mogłabym organizować na własny koszt konkursiki Pozdrawiam cieplutko.

Re: Nabór na moderatorów/a forum ladymakeup.pl :)

Ok, to jak tylko jedna osoba się zgłosiła, to ja się zgłaszam xd

Znam panel phpbb, miałam swoje forum jakieś 2 lata temu. Aktualnie jestem administratorem na trzech małych forach, łącznie z dostępem do bazy danych i plików. Więc panel moderatora, to bułka z masłem
Dla mnie funkcja moderatora nie jest jakimś wywyższeniem się, ani nic z tych rzeczy. Wiem, że ta funkcja, to głównie obowiązek, trzeba włożyć troszkę pracy oraz czasu, żeby zachować porządek na forum.
Mam 28 lat, trochę już tutaj jestem. Moje doświadczenia z administrowania różnych for też mają tu ogromne znaczenie. Jestem wyczulona na punkcie poprawności językowej, a także staram się rozwiązywać wszelkie konflikty między użytkownikami, bo atmosfera na forum jest bardzo istotna. Jestem cierpliwa wobec użytkowników, staram się być miła i kulturalna, aczkolwiek nie pobłażliwa

A tak z innej beczki, to czemu nikt się nie zgłosił od 9 grudnia? Naprawdę nie ma tu osób, które znają panel phpbb?

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Nabór na moderatorów/a forum ladymakeup.pl :)

9 grudnia zostal zamieszczone ogloszenie o nabor na moderatora, juz prawie koniec stycznia. Ja zdazylam sie rozmyslic a potem Caenthe zglosila swoja kandydature -tez juz bedzie 3 tygodnie, W zwiazku z tym chcialam zapytac, czy administrator zapomnial o ogloszeniu?

Re: Nabór na moderatorów/a forum ladymakeup.pl :)

Wszystko musi nabrać "mocy urzędowej" Ale gratulacje dla megi1828 i Caenthe Wszystkie pytania propozycje wysyłajcie do mnie na PM (login: ladymakeup)

Re: Nabór na moderatorów/a forum ladymakeup.pl :)

Ooo, dziękuję. To ja się juz wzięłam troszkę do roboty i pousuwałam niektóre spamowe tematy i posty, przeniosłam tez kilka tematów do bardziej adekwatnych działów i zamknęłam jeden powielony temat. Będę powoli ogarniać forum, tyle na ile mi czas pozwoli.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Nabór na moderatorów/a forum ladymakeup.pl :)

Gratulacje, dziewczyny! Miłej "pracy"

Kameralne forum fanów Michaela Jacksonahttp://kingmj.phorum.pl/

Re: Nabór na moderatorów/a forum ladymakeup.pl :)

Fajnie, że trochę "posprzątacie" i uporządkujecie nasze forum

Mademoiselle

Re: Nabór na moderatorów/a forum ladymakeup.pl :)

Ja tez dziekuje, postaram sie Was nie zawiesc

Re: Nabór na moderatorów/a forum ladymakeup.pl :)

ciekawy link

Re: Nabór na moderatorów/a forum ladymakeup.pl :)

Szkoda, że dawno nie było tutaj dziewczyn :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: