Mylisz że wizażystka to przyszłościowy zawód?

  • 2017-01-04, o 17:19
  • 26
  • 8 361
  • 25
  • 26

Mylisz że wizażystka to przyszłościowy zawód?

Mam wrażenie że coraz więcej dziewczyn się tym zajmuje, więc nie wiem czy będzie popyt na to w przyszłości. Za rok wybieram się na studia, mylałam o kosmetologi, jakich kursach dodatkowych no i potem nad otworzeniem czegoś wlasnego. 

Kamila.

Re: Mylisz że wizażystka to przyszłościowy zawód?

Jestem na kosmetologii i polecam! :)Też głównie chodzi mi o wizaż, ale jedak tutasj poznam więcej, m.in szczegółowiej skórę, dzięki czemu będzie mi łatwiej później pracować :) 

MadzikG

Re: Mylisz że wizażystka to przyszłościowy zawód?

Mam wrażenie że coraz więcej dziewczyn się tym zajmuje, więc nie wiem czy będzie popyt na to w przyszłości. Za rok wybieram się na studia, mylałam o kosmetologi, jakich kursach dodatkowych no i potem nad otworzeniem czegoś wlasnego. 

2017-01-04 17:19:22 autor hellosadnessxx

 

Jw. Wydaje mi się, że dużo osób samodzielnie coś kombinuje z makijażem, więc popyt może maleć. A po drugie na rynku robi się sporo takich "samozwańczych wizażystów", raczej pasjonatów niż mistrzów fachu. Więc popyt może maleć, a podaż ma tu tendencje wzrostowe.(PS; Nie jestem ekonomistą ;)

szaraem

Re: Mylisz że wizażystka to przyszłościowy zawód?

ciężko powiedzieć... na obecną chwilę dosyć tak, ale teraz bardzo dużo osób kształci się w tym kierunku i ciężko będzie o pracę dla wszystkich

Re: Mylisz że wizażystka to przyszłościowy zawód?

Według mnie jak najbardziej jest to przyszłościowy zawód. Mnóstwo kobiet teraz bardzo dba o siebie, zaczyna się malować, chodzić regularnie do fryzjera czy kosmetyczki. Wiele kobiet korzysta z usług wizażystki idąc na wesela, sylwestra a często nawet na uroczystości rodzinne czy w pracy. Dlatego coraz więcej na rynku kosmetyczek, wizażystów czy osób związanych z branżą urodowa. Popyt i podaż rosną caly czas i według mnie to się nie zmieni.

Re: Mylisz że wizażystka to przyszłościowy zawód?

Raczej nie, teraz każdy ogląda poradniki w internecie;)

Re: Mylisz że wizażystka to przyszłościowy zawód?

Mysle że nie:)

Re: Mylisz że wizażystka to przyszłościowy zawód?

Według mnie jak najbardziej jest to przyszłościowy zawód. Mnóstwo kobiet teraz bardzo dba o siebie, zaczyna się malować, chodzić regularnie do fryzjera czy kosmetyczki. Wiele kobiet korzysta z usług wizażystki idąc na wesela, sylwestra a często nawet na uroczystości rodzinne czy w pracy. Dlatego coraz więcej na rynku kosmetyczek, wizażystów czy osób związanych z branżą urodowa. Popyt i podaż rosną caly czas i według mnie to się nie zmieni.

2017-01-05 00:58:28 autor

 

Dokładnie:)

Re: Mylisz że wizażystka to przyszłościowy zawód?

Moim zdaniem niestety nie, ze względu na to ze coraz wiecej osob sie za to bierze:)

Re: Mylisz że wizażystka to przyszłościowy zawód?

Raczej nie, teraz każdy ogląda poradniki w internecie;)
2017-01-06 13:18:36 autor akacjx

 

To też prawda

Re: Mylisz że wizażystka to przyszłościowy zawód?

Myślę, że tak - coraz więcej kobiet się tym interesuje i radzą sobie same ale znajdzie sie sporo osób, które potrzebować będą ręki profesjonalisty

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: