Męcząca nadwrażliwość zębów...

  • 2016-07-05, o 09:15
  • 53
  • 19 934
  • 36
  • 40

Męcząca nadwrażliwość zębów...

Witam,

zachciało mi się pięknie wyglądać na weselu przyjaciółki gdzie byłam świadkową :) zdjęcia i te sprawy, trzeba było zabłysnąć :P i zabłysnęłam pięknym białym uśmiechem! Zęby wybielone u dentystki, efekt rewelacyjny ale co z tego jak od 3 tyg męczę się z wrażliwością zębów :( może coś podpowiecie? Kolejna pasta, płyn do płukania na nic się zdają niestety (tmi) ratunkuuuuu ;(

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

Hej

A stosowałaś żelu na nadwrażliwość? Moja koleżanka ostatnio sobie kupiła w aptece i mówi,że super działa,ale nie wiem jak się nazywa,idź do apteki na pewno ci cos doradzą:)

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

Cześć. Ja na twoim miejscu poszłabym z powrotem do tego lekarza. Może to wybielanie było zbyt agresywne? Ale może też po prostu masz takie wrażliwe zęby. Ja myślę że wizyta u tego samego lekarza to najlepsze rozwiązanie, bo 3 tygodnie to już za długo trochę. 

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

Witam,

ja paliłam bardzo długo i po tym jak przestałam zostały zęby w kolorze nie koniecznie białym  dodam że prawie zawsze do papierosa dodana była kawa. Zdecydowałam się na wybielanie u dentysty przy czym pan doktor uprzedził o nadwrażliwości po zabiegu. Na złagodzenie polecił żel kinsensi. Ciężko było go dostać - znaleźć ale w końcu w 3 czy 4 aptece kupiłam. Fajny bo długo się trzymał.

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

elmexu próbowałaś? :)

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

Cześć. Ja na twoim miejscu poszłabym z powrotem do tego lekarza. Może to wybielanie było zbyt agresywne? Ale może też po prostu masz takie wrażliwe zęby. Ja myślę że wizyta u tego samego lekarza to najlepsze rozwiązanie, bo 3 tygodnie to już za długo trochę. 

2016-07-07 09:06:52 autor jola11

J ateż udałabym się do tego lekarza ponownie, on na pewno będzie wiedział co się wydarzyło, że aż tak dfługo boli, jednak 3 tyogdnie to dość spory okres czasu :)

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

W aptekach można kupić takie specjalne żele na nadwrażliwość zębów ale nie zapominajmy o profilaktyce i dobrej paście do zębów

[url=http://www.cudzilo.pl]Ortodonta Ursynów[/url]

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

Mnie dentysta polecił pasty elmex :)

Jednak jeśli nie chcesz wydawać kasy, możesz wypłukac usta ciepłą wodą z rozpuszczonymi w niej dwiema łyżeczkami soli, co też przyniesie efekt.

Jestem Meduzą

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

Witam, m iałam podobny do większości problem po wybielaniu, no i oczywiście reklamacja u dentysty :). Zależało mi na tym żeby nie musieć stosować czekoś co chwile - bo w pracy nie ma bardzo możliwości. Zalecił mi żel sensi kin i powiem wam że sprawdził się w 100%. Nakładam go 2 razy dziennie na dziąsła i mam spokój. Bardzo dobrze trzyma się dziąseł. Polecam.  

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

Mnie dentysta polecił pasty elmex :)

Jednak jeśli nie chcesz wydawać kasy, możesz wypłukac usta ciepłą wodą z rozpuszczonymi w niej dwiema łyżeczkami soli, co też przyniesie efekt.

2016-07-19 09:55:05 autor Karinkaa1

 

Miałam kiedyś i są naprawdę dobre:)

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

Mi 3 na 5 dentystów u których byłam rownież poleciło pastę Elmex, uzywam juz dobre pare lat i naprawde przyznaje ze jest swietna i raczej juz nie zamienię na inna pastę:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: