Makijaż na studniówkę - czerwień do fioletu?

  • 2013-01-08, o 19:47
  • 44
  • 20 062
  • 21
  • 39

Makijaż na studniówkę - czerwień do fioletu?

Hej dziewczyny
Już z góry mówię, że maluję na wszelkie okazje (ale zazwyczaj są to stonowane makijaże), ale ze sobą mam problem.
Otóż wszyscy znają mnie z wymyślnych makijaży, ciężkich, mocnych, mrocznych etc. (dzienne ) więc na studniówce chciałabym coś oryginalnego, raczej typowego dla mnie, ale pasującego do reszty.
Nie do końca jestem jeszcze zdecydowana co do samej formy makijażu jak i kolorów, które użyć, myślałam o krwistoczerwonych ustach z czarnym konturem - rozmytym lub o takiej samej wersji tyle, że z fioletem, do oczu czy reszty twarzy już zupełnie pomysłu nie mam. Możecie się wykazać/wyszaleć i zaproponować wszystko co tylko chcecie
a tu macie mój strój (spódnicę i kolię kupuję pod koniec tygodnia), buty ubieram takie jakie już mam, włosy aktualnie czarne, ale farbuję pewnie w przyszłym tyg na granatową czerń, w avatarze moje zdjęcie z kwietnia jeszcze w fioletowych włosach, chętnie też posłuchałabym pomysłów na fryzury - bo też mam pustkę w głowie, jeszcze zastanawiam się jakie rękawiczki

Z góry dziękuję, naprawdę myślę myślę i wymyśleć nie mogę ;(

Re: Makijaż na studniówkę - czerwień do fioletu?

dodaję zdjęcia w co się ubieram

Re: Makijaż na studniówkę - czerwień do fioletu?

Mimo, iż nie jestem zwolenniczką takiego stylu muszę przyznać, że Twoja stylizacja jest mega oryginalna a to lubię Myślę, że makijaż i fryzurkę mogłabyś podpatrzeć u tej modelki, której zdjęcie zamieściłaś.
A tu załączam moje propozycję
http://polki.pl/uroda_video_artykul,10017427.html
http://www.fashioncraz.com/dark-makeup-winter-2011-trends/

Re: Makijaż na studniówkę - czerwień do fioletu?

O! Uwielbiam taki styl! Ja bym chyba postawiła na fiolet i usta raczej stonowane. Ale na oczach fiolet z czernią. Ewentualnie zawsze możesz pozostać wierna modzie gotyckiej i zrobić sobie czarne usta, z tym, że raczej na studniówkę bym się nie odważyła na pełną czerń. Ale żeby wyglądać ekstrawagancko możesz pomalować usta dwukolorowo: fioletowo-różowo, np. w kącikach ust fiolet przechodzący w róż na środku ust. Jak znajdę chwilę, to mogę spróbować coś takiego zrobić i ci dać zdjęcia, jak by to mogło wyglądać. Ogólnie uważam, że do stroju z fioletem nie pasują czerwone usta (przynajmniej w moim odczuciu), gryzłyby się kolorystycznie. Co do oczu, może coś w stylu http://www.sharewallpapers.org/d/246741-2/Tarja+Turunen+004+1920x1440.jpg? Albo go np bardziej wzmocnić czernią?

Re: Makijaż na studniówkę - czerwień do fioletu?

Może wygląd Seleny Gomez nie jest w Twoim stylu ale wklejam zdjęcie ze względu na połączenie kolorów, które mi się bardzo podoba. Fiolet połączona z czernią na oczach i równie mocna barwa ust typu czerwień, rubin lub oranż bardzo ładnie wygląda na dziewczynach o ciemnych oczach i ciemnych włosach. Oczywiście można go zmodyfikować i dostosować do własnego typu urody czy stroju. Wszystko to kwestia gustu i tego, żeby dobrze czuć się w swoim makijażu

Re: Makijaż na studniówkę - czerwień do fioletu?

dzięki za odzew i miłe słowa
Paola podobają mi się zdjęcia 2 i 3, z tym że mam brwi jak na 2 (czyli nie mam ), a o usta jak na 3 zdjęciu mi chodziło ^^

Avlime za lekko, za lekko niestety ale fajna propozycja, pokombinuję z ustami, ale wolałabym czerń-czerwień

Natica jestem typem zimy, do tego farbuję włosy na czarno i myślę, że taki look jak najbardziej mi pasuje

Kochane jesteście, nie musicie wstawiać fotek, puśćcie wodzę fantazji, opiszcie a ja się pochwalę co z waszych porad/propozycji wyszło dodam zdj w niedzielę

Re: Makijaż na studniówkę - czerwień do fioletu?

Natica, dla mnie się ten fiolet u Seleny gryzie z kolorem ust. No ale może to kwestia gustu. Malinowe albo w kolorze wina by bardzo pasowały

Banshee, ciekawa jestem tego twojego makijażu. Tarja, wiadomo, gotycką damą nigdy nie była, nie jest i nie będzie, ale jej makijaże są po prostu ładne, ale nie ekstrawaganckie. Sądzę, że ty byś pewnie chciała coś bardziej ekstrawaganckiego (co też rozumiem), ale ten makijaż łatwo zmodyfikować, żeby był mocniejszy i ciemniejszy. Użyć np ciemnego fioletu albo śliwki na całą powiekę i dodać więcej czerni. Jeśli dodać do tego np. usta w kolorze wina, już będzie mocno, ale nadal elegancko. Elementem ekstrawagancji mogłyby być całkiem czarne usta albo dwukolorowe z czernią przechodzącą w wino. Makijaże wklejone przez Paolę są świetne, ale moim zdaniem niekoniecznie się sprawdzą na studniówkę. Ja pamiętam, że na swoją też chciałam mocno zaszaleć z ubiorem i makijażem, ale jednak nie udało mi się dostać odpowiedniej sukienki. Btw, jakbyś miała kiedyś wenę, to chciałabym ogólnie zobaczyć trochę twoich makijaży, ja w sumie nigdy nie umiałam zrobić czegoś co by się rzeczywiście dobrze wpasowało ekstrawagancją z nurt kultury gothów.

Re: Makijaż na studniówkę - czerwień do fioletu?

Avlime generalnie to na codzień noszę takie ciuchy i makijaże że głowa mała wczoraj miałm to na oczach, ale to dlatego że zrobiłam drugi raz makijaż i chciałam wysłać na rossmannowy konkurs a studniówka to taki dzień, w którym chcę wydobyć esencję tego kim jestem czyli chcę wyglądać "batdziej" niż zwykle
ale genialna jestem, zamiast wielkiej barokowej fryzuy po prostu dopinki założę

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaż na studniówkę - czerwień do fioletu?

O ile sama w tym stylu bym się nie ubrał, tak pochwalam oryginalność
Czerwone usta jakoś mi nie pasują... Może jeśli mocniejsze oczy, to usat już delikatne, by nie przedobrzyć, a by oczy rzucały się w oczy?
Nie jestem przekonana do makijażu, jaki wstawiłaś - wydaje mi się zbyt przerysowany, jak u przerażającej porcelanowej lalki Oczy Seleny bardziej by Ci moim zdaniem pasował.y

Re: Makijaż na studniówkę - czerwień do fioletu?

O ile sama w tym stylu bym się nie ubrał, tak pochwalam oryginalność
Czerwone usta jakoś mi nie pasują... Może jeśli mocniejsze oczy, to usat już delikatne, by nie przedobrzyć, a by oczy rzucały się w oczy?
Nie jestem przekonana do makijażu, jaki wstawiłaś - wydaje mi się zbyt przerysowany, jak u przerażającej porcelanowej lalki Oczy Seleny bardziej by Ci moim zdaniem pasował.y

Dziewooszka

Ale autorce postu właśnie o to chodzi, żeby ten makijaż był taki przerażający (chyba , że źle zrozumiałam). jeśli planujesz zafarbować włosy na granatową czerń, to może mocny makijaż oczu z ciemnoniebieskim,granatem czarnym (tak wszystkie kolory trochę pocieniować) plus trochę czerwieni, a w zewnętrznych kącikach oczu np srebrnym eyelinerem zrobić malutkie kreseczki, tak dla rozświetlenia.

Re: Makijaż na studniówkę - czerwień do fioletu?

naszyjnik piekny

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: