Makijaż dla blondynki

  • 2011-08-11, o 10:52
  • 58
  • 28 591
  • 35
  • 54

Re: Makijaż dla blondynki

W szarościach? Taki kolor przyszedł mi do głowy jak pomyśałam o blondwłosej niebieskookiej dziewczynie:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Makijaż dla blondynki

Ratko wiem, że jesteś młodą osóbką więc ja postawiłabym na delikatny makijaż szarości jak najbardziej, ale dodałabym do niż delikatny odcień beżu

Re: Makijaż dla blondynki

Kredkę narysowałabym na górnej powiece niezbyt gróbą tak by optycznie pogróbić linie rzęs
Kolor hmm... ja bym postawiła na ciemny brąz albo granatowy może byłby dobry

Re: Makijaż dla blondynki

Jak dla mnie przepięknie wyglądają brązowe cienie na niebieskich oczach po prostu cudo, a jeszcze lepiej brązowe smoky eyes ;D ale to chyba nie na dzień Hmmm... kredka czarna lub brązowa ( niebieskiej albo granatowej jakoś nie widze, za bardzo zlewałaby się z kolorem oczu ) ale to tylko moje skromne zdanie no i tusz czarny lub brązowy ;D chociaz bardziej czarny

Re: Makijaż dla blondynki

Także jestem blondynką o jasnej cerze i dużych niebieskich oczach i czasem stosuje granatową kredkę do oczu ,i nie zauważyłam by się zlewała z kolorem oczu uważam ,że to wszystko zależy od odcienia kredki.A jeśli chodzi o cienie to najbardziej lubię mocne wyraziste barwy w ten sposób podkreślam swoje spojrzenie.M.in używam fioletów,szarości ,zieleni(bajecznie wygląda),brązów, niebieskich,granatów,czerni,oraz kolorów ciepłych takich jak żółty,pomarańcz przeważnie są to cienie z połyskiem perłowym nie widzę się jakoś w matach.
Ps.Oczy niebieskie ładnie wyglądają także w makijażu z użyciem samej kredki w lini wodnej i podkreśleniu tuszem rzęs wówczas wydają się większe tak z własnego doświadczenia.Pozdrawiam

Ciesz się pięknym dniem wkońcu jest ich tak nie wiele...

Re: Makijaż dla blondynki

Tak, ale ja mam małe oczy więc kredka w lini wodnej jeszcze by mi je zmniejszyła;(

ratka1994

Możesz zastosować kredkę w linii wodnej, ale białą bo taka optycznie otworzy oko
Pomagają też cienie o jasnej tonacji

Re: Makijaż dla blondynki

Jestem blondynką o zielonych oczach i przed chwilą pod ogromnym natchnieniem stworzyłam Make-up andrzejkowy, dla niebieskookiej sama niepewnie czuję się w różu, ale niebieskie oczy wyglądają na pewno dużo lepiej.

Ps. moja cera wygląda strasznie przez "te dni" a poza tym jest to mój pierwszy make-up zaprezentowany, więc trochę boję się opinii... a poza tym odkleiły mi się rzęsy przy robieniu zdjęć i wyglądam.. komicznie na co dzień wystarczy nie doklejać sztucznych rzęs
liczę, że pomogłam.

Re: Makijaż dla blondynki

Bardzo fajny tylko te fotki troszkę zaduze, ale ja pierwszy raz tez takie wielkie wstawiłam i dziewczyny mi napisały żeby zmniejszyć bo źle sie ogłada:) a co do sztucznych rzęs to w jednym z moich makijaży tez możesz zauważyć lekko odklejana wiec się nie przejmuj takie rzeczy sie zdarzaja:)

Zapraszam na mojego bloga http://madzia22.pinger.pl/

Re: Makijaż dla blondynki

ooo przepraszam to ja cos pokręciłam i takie wielkie mi wyświetliło teraz widze ze sa ok!

Zapraszam na mojego bloga http://madzia22.pinger.pl/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaż dla blondynki

No właśnie dodając zauważyłam i szybciutko edytowałam post, więc możliwe że chwilę ta zmiana trwała

Dziękuję za zrozumienie i słowa wsparcia

Re: Makijaż dla blondynki

szarości beże kremowe i mocno wytuszowane rzęsy do tego naturalna matowa szminka

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: