MOŻE COŚ NA TEMAT RESZTY CIAŁA :D

  • 2010-11-27, o 12:54
  • 43
  • 14 246
  • 19
  • 34

MOŻE COŚ NA TEMAT RESZTY CIAŁA :D

WITAM MOJE DROGIE
ROZMAWIAMY TU O RÓŻNYCH MAKIJAŻACH KOSMETYKACH DO WŁOSÓW ITP. A CO ZRESZTĄ ??
CO WY NA TO ŻEBY PÓJŚĆ DALEJ ??
JAK WIDZICIE ZA OKNAMI ZBLIŻA SIĘ CIĘŻKI OKRES DLA NASZEJ SKÓRY, ZIMNA NIESTETY NIE JEST LITOŚCIWA DLA NASZEJ CERY, ALE JA DZIŚ BYM CHCIAŁA SIĘ WAS ZAPYTAĆ JAK DBACIE O DŁONIE??? WIEM ŻE SUPER ROZWIĄZANIEM SĄ ZABIEGI PARAFINOWE ALE JAK ZASTOSOWAĆ PARAFINĘ BEZ PARAFINIARKI (NIE WIEM CZY TO SIĘ TAK NAZYWA) HEHE. WŁAŚNIE PRZEGLĄDAŁAM ALLEGRO I TAM TAKIE URZĄDZENIE KOSZTUJE W GRANICACH 100ZŁ-200ZŁ TYLKO ŻE JA NIE KONIECZNIE JESTEM ZDECYDOWANA ŻEBY SOBIE TO ZAKUPIĆ. MOŻE KTÓRAŚ Z WAS STWORZYŁA TAKIE URZĄDZENIE W DOMU NP JAKIŚ GARNEK ALBO COŚ INNEGO PODAJECIE JAKIEŚ PROPOZYCJE WASZEJ PIELĘGNACJI DŁONI ...

Re: MOŻE COŚ NA TEMAT RESZTY CIAŁA :D

Ja wżywam kremów nawilżających. W ciągu dniu nakładam mniejsza ilość kremu i staram się robić to kilka razy w ciągu dnia wieczorem przed pójściem spać nakładam trochę większa ilość kremu żeby przez całą noc mógł działać
Zawsze jak jest zimno chronię moje dłonie przed zimnem czyli zakładam ciepłe rękawiczki dostosowane do temperatury za oknem i staram się ich nie zdejmować jak jestem na dworze
Czyli to w sumie nie jest nic takiego specjalnego ale u mnie akurat się sprawdza

Re: MOŻE COŚ NA TEMAT RESZTY CIAŁA :D

Hejka jakiś czas temu znalazłam artykuł w internecie jak zrobić sobie zabieg parafinowy w domu bo też słyszałam że są dobre takie zabiegi na dłonie ale również na stopy. Jakiś czas temu pracowałam w szkole kosmetycznej i mialam dostęp do produktów kosmetycznych jakie dziewczyny stosowały na zajęciach i własnie jednym z nich była parafina do parafiniarki. Takie urządzenie też było w wyposażeniu pracowni kosmtycznej.
Mogę polecić parafinę z BIELENDY. Wiem że nie można jej kupić w normalnym sklepie z racji tego ze jest przeznaczona do stosowania profesjonalnego, ale myśle że jak najbardziej też można stosować ją w domu. Nie wiem czy teraz jest dostępna np na allegro.
Artykuł można przeczytać tu http://maseczki.8am.pl/index.php?go=parafina .

W pewnym czasie znalazłam również odpowiednik tej parafiny ale w tubce do użytku w domu. Zakupiłam wtedy taki zestaw do pielęgnacji dłoni i stóp. Do zestawu były dołaczone bawełniane skarpetki i rękawiczki. Fajny efekt po nasmarowaniu dłoni i stóp przed snem i rano gładkie zarówno dłonie jak i stopy:)

A inne sposoby do ochrony dłoni to mogę polecić krem do rąk z ziaji ale też z serii profesjonalnej. Z bawełną:) Już jedno całe opakowanie zużyłam (nawet mój narzeczony w pewnym momencie sobie przywłaszczył ten krem - a on ma naprawde sucha skórę na dłoniach). Można o nim poczytać http://allegro.pl/ziaja-pro-krem-odzywk ... 64525.html.

Mam nadzieje że choć troche pomogłam:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: MOŻE COŚ NA TEMAT RESZTY CIAŁA :D

Przydałby mi się taki parafinowy zabieg niestety moje dłonie zimą są bardzo kapryśne ;/ wystarczy, że raz wyjdę na dwór bez rękawiczek, a od razu moja skóra pęka i staje się baardzo szorstka ;/ niestety dłonie są naszą wizytówką ale zimą szczególnie ciężko jest utrzymać je w zadowalającej kondycji. Pomimo, iż mobilizuję się do systematycznego kremowania się, i tak zrażam się, ponieważ większość wypróbowanych przeze mnie kremów nie wsiąka wystarczająco szybko ;/
Może znacie jeszcze jakiś inny dobry krem, który pozostawi na skórze ochronną warstwę, a jednocześnie szybko wchłania się?

Re: MOŻE COŚ NA TEMAT RESZTY CIAŁA :D

polecam Ci kozie mleko z firmy ziaja bardzo ładnie się wchłania przynajmniej u mnie

Re: MOŻE COŚ NA TEMAT RESZTY CIAŁA :D

oo to dzięki będę musiała wypróbować

Re: MOŻE COŚ NA TEMAT RESZTY CIAŁA :D

DZIĘKI DZIEWCZYNY
TERAZ CZAS DZIAŁAĆ BO MOJE DŁONIE PO DZISIEJSZYM ODŚNIEŻANIU AUTA NIE WYGLĄDAJĄ APETYCZNIE .
JAK MACIE JESZCZE JAKIEŚ RADY TO JA CZEKAM
BUZIAKI

Re: MOŻE COŚ NA TEMAT RESZTY CIAŁA :D

Witam:)
Nadeszła już zima na całego i moja skóra cierpi na tym. Tak jak w ciągu roku nie muszę stosować balsamów do ciała bo skóra jest dostatecznie nawilżona to teraz jest totalna masakra. na moich nogach można pisać tak jest sucha, a czasem swędzi tak że nie da się wytrzymać głównie na piszczelach. Ale znalazłam dobry sposów który stosuje od tygodnia i jak narazie sie sprawdza:) co wieczór jak biorę prysznic to najpierw myje się żelem (ostatnio znalazłam naprawde super żel z luksji SKINKIND.....teraz go reklamują - hipoalergiczny, bardzo ladnie pachnie. Przetestowawny i rekomendacja która mój luby dał że jest super - a uwieżcie mi że mu cieżko dogodzić jeżeli chodzi o produkty do mycia ciała, ponieważ ma problemy ze skóra od dziecka i cieżko jest cos znaleść za rozsądną cene, ale ten produkt się sprawdził w jego przypadku w moim również więc polecam serdecznie) a później smaruje całe ciało oliwką w żelu. Wiem, że nie którym z was może przeszkadzać śliska warstwa na skórze, ale mi jakos to nie przeszkadza bo po kąpieli zakładam bawełniane dresowe spodnie i bluzke i pod kołdre. Rano skóra jest miękka, gładka, a po pracy jak wracam do domu to nie mam uczucia ściągniętej, napiętej z zimna skóry, nadal utrzymuje nawilżenie. Polecam serdecznie...

P.S. Dodam że dłonie mimo zmycia oliwki to też są super miękkie i gładkie.

Pozdrawiam:)

Re: MOŻE COŚ NA TEMAT RESZTY CIAŁA :D

Ja przypadku kiedy moje dłonie są suche i popekane delikatnie je myje szczoteczka do rąk i nakładam krem. Nie mam jakiegoś ulubionego, za kazdym razem jest inny a czasem to zwykły balsam do ciała. Jednak od czasu do czasu na noc nakładam wiekszą warswę i czekam az sie wchłonie wtedy ide spac a rano rączki sa super. Polecem krem neutrogeny ten na zime jednak wiem że niektórym przeszkadza tłusty filtr który pozostaje na skórze. Co kto lubi.
pozdro

Re: MOŻE COŚ NA TEMAT RESZTY CIAŁA :D

a ja mam sprawdzony od kilku lat krem na dlonie ..szybko sie wchłania ,,dłonie sa delikatne jak skórka niemowlaka...u mnie sie sprawdzil...NEUTROGENA:ANTI-AGEING HAND CREAM WITH ACTIVE SOY...ZAWIERA SPF15...I TYLKO go stosuje a rezultaty sa zdumiewajace...starcza na bardzo dlugo i ładnie pachnie...polecam i pozdrawiam użytkowniczki...

Re: MOŻE COŚ NA TEMAT RESZTY CIAŁA :D

musimy koniecznie wypróbować

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: