MARZY mi sie Sexy KOBIECE Wciecie w Tali

  • 2014-06-10, o 03:05
  • 31
  • 17 865
  • 18
  • 29

MARZY mi sie Sexy KOBIECE Wciecie w Tali

Marzy mi sie sexy kobiece wciecie w tali -kwinesencja kobiecosci tak naprawde,czy jest jakis sposob zeby miec takie sexy kobiece wcicie w tali ??

Juz bylo, powtarzasz sie :

post22341.html#p22341

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: MARZY mi sie Sexy KOBIECE Wciecie w Tali

Wydaje mi się, że na wcięcie w talii w dużym stopniu mają wpływ geny :) Znam też kilka dziewczyn, które gdzieniegdzie miały trochę tłuszczyku, po zrzuceniu uwydatniła się talia :)

Re: MARZY mi sie Sexy KOBIECE Wciecie w Tali

Wcięcie w talii zależy od budowy ciała, albo się je ma albo nie i tyle. Są niby ćwiczenia na mięśnie skośne, które niby uwydatniają wcięcie w talii, ale nie powiem ci jak to działa, bo ja osobiście mam strasznie wąską talię w porównaniu w resztą ciała, więc śmiesznie by to wyglądało gdybym jeszcze próbowała ją zwęzić. \ Możesz też "wyrobić" sobie wcięcie w talii nosząc gorset przez dłuższy czas.

Re: MARZY mi sie Sexy KOBIECE Wciecie w Tali

wydaje mi się że można coś zdziałać ćwiczeniami :) jest ich dużo na yt lub np, skrętoskłony, hula hop ;)

Re: MARZY mi sie Sexy KOBIECE Wciecie w Tali

wydaje mi się że można coś zdziałać ćwiczeniami :) jest ich dużo na yt lub np, skrętoskłony, hula hop ;)

2015-07-28 09:31:22 autor trzynastymaja

tez tak uważam

Re: MARZY mi sie Sexy KOBIECE Wciecie w Tali

no cóz albo się je ma albo nie

Re: MARZY mi sie Sexy KOBIECE Wciecie w Tali

Hula hop dobrze działa :)

Re: MARZY mi sie Sexy KOBIECE Wciecie w Tali

masz wciecie albo go nie masz ,nic sie z tym nie da zrobic

Re: MARZY mi sie Sexy KOBIECE Wciecie w Tali

natury nie oszukasz

Re: MARZY mi sie Sexy KOBIECE Wciecie w Tali

Ćwicz talię i lepiej jedz

Re: MARZY mi sie Sexy KOBIECE Wciecie w Tali

Duzo cwiczen

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: