MAKIJAŻ ŚLUBNY

  • 2017-04-10, o 17:18
  • 5
  • 2 205
  • 5
  • 2

MAKIJAŻ ŚLUBNY

Dziewczyny, czy któraś z Was malowała się sama na swój ślub? Jestem po dwóch próbach i jestem załamana , albo ja wymyślam , albo te makijażystki udają , że potrafią :( ślub mam w czerwcu i nie wiem czy nie zainwestować w naprawdę dobre kosmetyki i sama się wymalować . Polecacie jakieś dobrze kryjące kosmetyki do makijażu ślubnego , baze itp. ? Wierze, że mi pomożecie :* :)

Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY

Podkład polecam z Estee lauder Double Wear. Zastanawiam się jeszcze teraz nad zakupem podkładu mac. Fajny jest tez podkład z MAP. Wydaje mi się, że jeśli zdecydujesz się sama malować, to powinnaś juz teraz kupić kosmetyki i przetestować je na sobie, czy aby na pewno się sprawdza na Twojej cerze. Ja osobiście nie chciałam ryzykować i dodawać sobie dodatkowego stresu i malowałam się u kosmetyczki z której byłam bardzo zadowolona ;) A czy na co dzień malujesz się mocniej/delikatniej? W jakim aspekcie wizażystki się nie sprawdzają? Co jest nie tak?

Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY

Podkład polecam z Estee lauder Double Wear. Zastanawiam się jeszcze teraz nad zakupem podkładu mac. Fajny jest tez podkład z MAP. Wydaje mi się, że jeśli zdecydujesz się sama malować, to powinnaś juz teraz kupić kosmetyki i przetestować je na sobie, czy aby na pewno się sprawdza na Twojej cerze. Ja osobiście nie chciałam ryzykować i dodawać sobie dodatkowego stresu i malowałam się u kosmetyczki z której byłam bardzo zadowolona ;) A czy na co dzień malujesz się mocniej/delikatniej? W jakim aspekcie wizażystki się nie sprawdzają? Co jest nie tak?
2017-04-11 13:48:03 autor iv90

do pracy maluje sie delikatniej , a tak ogólnie to raczej średnio , nie lubie przesadzac :) chyba, ze na jakies wyjscia to oczy podkreslam mocniej :) na tych probnych makijazach, na ktorych bylam wizażystki źle dobierały mi podkład , moim zdaniem nawet źle go nakładały . Jak wyszłam na dwór to ten makijaż wyglądał tragicznie. Podkład powinien być rozprowadzony równomiernie , róż czy bronzer też mają sprawiać wrażenie takiej mgiełki , a nie brązowego placka po same brwi . Jeśli chodzi o makijaż oczu to te wizażystki chyba o blendowaniu nie słyszały :< Ja pod oczami potrzebuje mocniejszego krycia ale ciężkie produkty u mnie sie nie sprawdzają i skóra pod oczami wygląda jak jedna wielka zmarszczka , a Pani wizażystka nie miała żadnego korektora w płynie ... Na szyi też miałam same brązowe placki , aż strach pomyśleć jak by to wszystko wyglądało z suknią ślubną . Mam jeszcze jeden próbny makijaż w przyszłym tygodniu , jesli tam wyjdę niezadowolona to ja juz nie wiem :(

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY

Fixer to też dobra opcja na utrwalenie i scalenie calego makijazu, by nie wygladal zbyt "pudrowo"

Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY

Też jestem ciekawa co według Ciebie było nie tak? Nie pytam sie w złej wierze, ale zastanawiam się kto Cie "skrzywdził" i jak. :PBo jak zaczniemy wyliczać co powinnaś kupić to wyjdzie z 1000 zł (podkład, korektor, puder i  mogłabym tak wymieniać i wymieniać :P) 

Re: MAKIJAŻ ŚLUBNY

Spróbuj iść do innej kosmetyczki 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: