Wyróżnione marki

Szczególnie polecamy

7
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
P
R
S
T
U
V
W
Y
Z

7

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

P

R

S

T

U

V

W

Y

Z

Fora:
Szanowni Klienci, w związku z panującą epidemią koronawirusa oraz zawieszeniem przyjmowania przesyłek międzynarodowych przez Pocztę Polską (odwołane połączenia lotnicze), jesteśmy zmuszeni zablokować tymczasowo zamówienia z wysyłką poza granice Polski. Jak tylko to będzie możliwe, sprzedaż zagraniczna zostanie uruchomiona natychmiastowo. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. Życzymy Wszystkim dużo zdrowia i sił na walkę z wirusem. Jednocześnie informujemy, ze wszystkie płatności za zamówienia, które nie zdążyły opuścić naszego magazynu, zostaną Państwu zwrócone do 4 dni.

Logo

  • Temat zamknięty
  • 2011-04-06, o 22:35
  • 3
  • 4 012
  • 0
  • 4

Logo

Nie wiem czy zauważyłyście, ale od paru dni widnieje nowe logo Bardzo zależy mi na waszej opinii - czy podoba wam się nowe logo (węższy napis, grubsze litery i pędzelek) czy też wolałyście starsze logo?

Re: Logo

To jest fajne ale jednak bardziej podobało mi się wcześniejsze, jakoś bardziej mi pasowało do twojej strony, było takie "eleganckie":)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Logo

kurka..wchodze tu czesto ale nawet nie zauwazylam zmiany logo...nie zwrocilam uwagi na poprzednie a jakie bylo???

Re: Logo

podobało mi sie bardziej tamto stare takie fajniejsze było, eleganckie, ładna grafika to jest takie troche proste, pedzel mógłby zostać ale tez tak troche prosto wygląda
pozdrawiam