Lakier dajacy efekt zelowych paznokci

  • 2016-01-06, o 19:08
  • 23
  • 8 119
  • 14
  • 17

Lakier dajacy efekt zelowych paznokci

Znacie jakiś dobry lakier ?? 

Re: Lakier dajacy efekt zelowych paznokci

Avon Gel Finish 2 in 1 Nail Enamel daje fajny efekt, ale czasem dzięki top coatowi możemy uzyskać piękny połysk.:)

Re: Lakier dajacy efekt zelowych paznokci

Avon Gel Finish 2 in 1 Nail Enamel daje fajny efekt, ale czasem dzięki top coatowi możemy uzyskać piękny połysk.:)

2016-01-06 20:19:24 autor comfortinnending

Dziękuje :)

Re: Lakier dajacy efekt zelowych paznokci

Avon Gel Finish 2 in 1 Nail Enamel daje fajny efekt, ale czasem dzięki top coatowi możemy uzyskać piękny połysk.:)

2016-01-06 20:19:24 autor comfortinnending

Zgadzam sie

Re: Lakier dajacy efekt zelowych paznokci

z wibo 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Lakier dajacy efekt zelowych paznokci

O prosze

Re: Lakier dajacy efekt zelowych paznokci

Nie miałam takiego

Re: Lakier dajacy efekt zelowych paznokci

Ja kupiłam top coat i utrwalacz lakieru w jednym z Golden Rose, który nadaje paznokciom żelowy wygląd. Mają do wyboru dwa: mniej ,,żelowy", który przyspiesza schnięcie (ten właśnie wybrałam) i drugi nadający typowo żelowy wygląd paznokciom. Zaletą jest to, że uzyskuję efekt żelu stosując dotychczasoe lakiery, mam więc dużo kolorów:D

Jana

Re: Lakier dajacy efekt zelowych paznokci

Ja kupiłam top coat i utrwalacz lakieru w jednym z Golden Rose, który nadaje paznokciom żelowy wygląd. Mają do wyboru dwa: mniej ,,żelowy", który przyspiesza schnięcie (ten właśnie wybrałam) i drugi nadający typowo żelowy wygląd paznokciom. Zaletą jest to, że uzyskuję efekt żelu stosując dotychczasoe lakiery, mam więc dużo kolorów:D

2016-01-19 20:05:51 autor Jana

dobrze wiedzieć

Re: Lakier dajacy efekt zelowych paznokci

Nie miałam takiego
2016-01-19 20:01:12 autor ann133

Ja też nie 

Re: Lakier dajacy efekt zelowych paznokci

Rownież nie miałam 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: