LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczynek)

  • 2011-12-27, o 22:49
  • 65
  • 25 348
  • 41
  • 53

LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczynek)

Dziewczyny czy ktoras z Was byla na zabiegu laserem czy to na usuwaniu wasika ,zbednych wloskow,lub naczynek? i podzeli sie wrazeniami,rezultatami z zabiegow?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczyne

Hej Ja w prawdzie nie byłam ale miałam zamiar do czasu jak dowiedziałam się o takiej metodzie pozbywania się włosków jak nitkowanie(zresztą sama o nie jak się nie mylę pisałaś ) Zawsze usuwam tym wąsik i naprawdę wszystkie włoski wychodzą z cebulkami i długo nie odrastają, a co ważne to wszystko za darmo
A jeśli chodzi o usuwanie naczynek to o ile się nie mylę to takie zabiegi pozbywają Cię naczynek ale mogą pojawiać się nowe. Kiedyś czytałam o tym w jednym numerze Avanti i jedni mówili ,że jeszcze bardziej im te naczynka wchodzą po zabiegu a inni ,że mniej. To chyba każdy przechodzi indywidualnie

Re: LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczyne

Miałam usuwany wąsik ale metodą z prądem ( gdzieś o tym pisałam). Wąsika się pozbyłam raz na wciąż:)
Miałam zamykane laserowo naczynka na policzkach. Zabieg trwał kilka minut. Czułam takie uszczypnięcia - kopniecia, niezbyt miłe ale dało sie to wytrzymać. Cena jakies dwa lata temu to 200zł za jeden policzek. Zrobiłam dwa, bo jak inaczej? Pani mnie uprzedziła że może być róznie, albo będzie efekt, albo nie. Powiedziała że jak będzie trzeba, można dla lepszego efektu poddać sie takiemu zabiegowi jeszcze raz, lub kilka razy. Musiałam podpisać taki papier że na moją odpowiedzialność i że nie będę miała pretensji jak nie będzie efektu ( coś w tym rodzaju ). Ja miałam naczynka w formir takich czerwonych punkcików. Efektu nie było:( Może dla tego, że miałam właśnie takie nietypowe naczynka. Od niedawna mam wrażenie, że moja cera wygląda lepiej i chyba mam mniej tych kropek. Dokładnie od porodu:) Moja mama też zauważyła, że lepiej jest z moją buzią.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczyne

Miałam usuwany wąsik ale metodą z prądem ( gdzieś o tym pisałam). Wąsika się pozbyłam raz na wciąż:)
.

ammb

Usunelas wasik laserem ? juz wloski nie wyrastaja ile zabiegow potrzebowalas ?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczyne

Nie, wąsik mi likwidowali taką metodą kopania mieszków prądem Potrzebne jest około 10 zabiegów ( to też zależy od tego jaki jest wąsik). Ja chodząc na zabiegi (co 2 tygodnie) w pewnym momencie straciłam rachube ile razy już byłam. Myśle, że więcej niż 10 razy. Podziałało, ale gdybym teraz miała iść to może wybrałabym laser. Nie wiem dokładnie ale laserem to chyba raz, czy dwa wystarczy zadziałać. Wiecej to kosztuje, ale jak się przemnoży te 10 zabiegów prądem razy 40zł to chyba na to samo wyjdzie.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczyne

Czy to prawda ze laser nie usuwa jasnych wloskow? jak to wyglada?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczyne

Nie wiem dla czego, ale też tak słyszałam. Te ciemne włoski maja większą szanse

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczyne

Moze ktoras z dziewczyn wie jaki hormon-jego nadmiar?? -powoduje ze wlosy rosna jasniejsze niz wczesniej?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczyne

Usuwa, usuwa, tylko trzeba wybrać odpowiedni laser . Ja miałam dość jasne włoski i laser soprano xl dał radę.

Re: LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczyne

Od wczoraj przeglądam internet w temacie depilacji laserowej. Najpierw zastanawiałam się nad domowym depilatorem laserowym. Później doczytałam się że te domowe to IPL i właściwie to nie są laserowe i tak na prawdę tylko "usypiają" włosy na jakiś czas. Później znalazłam jakieś informacje o laserach aleksandrytowym i diodowy LightSheer. Już sama nie wiem, raz czytam że aleksandrytowy jest najlepszy a innym razem że to stary laser, bolesne działanie i ogólnie odradzany. Ktoś może wie coś więcej na temat laserów? Myślałam nad depilacją łydek po wakacjach. Może jednak wybrać elektrolizę (prądem)? Ciekawe ile by kosztowały łydki? Kiedyś wąsik mnie kosztował 40zł powtarzany jakieś 10 razy.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczyne

To prawda, IPL tylko "usypia włoski"... Tymczasem lasery diodowe skutecznie niszczą włoski, zapobiegając ich ponownemu wzrostowi, a przy tym nie niszczą innych tkanek, specjalna głowica chłodzi naskórek i dzięki temu nie występują skutki uboczne.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: