Kulki gejszy

  • 2015-10-08, o 14:34
  • 49
  • 16 625
  • 31
  • 43

ciekawych rzeczy dowiaduje sie na tym forum :D

nie miałam nigdy, ale słyszałam o nich, myslę intensywnie ;)

Re: Kulki gejszy

Ja kupiłam, ale nie wiem jak ich używać. Czytałam informacje na jakimś forum jak z tymi kulkami ćwiczyć, ale teoria to nie praktyka. Szkoda, że np. położna w przychodni nie umie nauczyć ćwiczyć. Miałam też nadzieje, że jak poćwiczę, to mi to pomoże w problemach z moim libido, które jakoś niefajnie mi spada. Teraz stosuje usunięto reklamę, który kupiłam w aptece. To ma po 2-3 miesiącach odczuwalnie podnieść kobiece libido. Składniki natrralne, bardzo obiecujące.

Re: Kulki gejszy

up ja mam zamiar zacząc te  ćwiczenia i dlatego mam pytanie, jakie macie kulki gejszy? Na oku mam takie progresywne z dwiema kulkami od usunięto reklame, będą dobre?

Re: Kulki gejszy

No właśnie sama miałam kulki gejszy ale nie wiem w sumie czy to pomaga czy nie.NIby ćwiczylam ale nie odczuwam jakichś tam super wiekszych efektów podczas seksu. Może dlatego, ze o wiele łatwiej jest mi dojsć przez pieszczenie łechtaczki niż przez pochwę :P W zasadzie to jeszcze nie miałam orgazmu pochwowego (ale jak czytałam to tak naprawdę niewiele kobiet taki orgazm ma.....).

 

Dziewczyny jeśli chcecie podnieść znacznie odczucia podczas seksu to polecam kupić sobie libi gel.Najlepszy zel intymny jaki miałam okazje wypróbować. Daje brdzo przyjemne odczucia. Poprawia odczuwanie w miejscach intymnych :) 

Re: Kulki gejszy

A czy ten zel bede mogła dostać gdzieś w sklepach? Bo nie jestem pewna czy widziałam, ostatnio zastanawiałam sie nad kupieniem sobie durex intense.

Re: Kulki gejszy

Kulek nie lubie, wole wibrujące jajko :D z pilotem do sterowania telefonem :D

Re: Kulki gejszy

playdolka to jest cos jak wibrator?

Re: Kulki gejszy

tak :D tylko steruje druga osoba nawey oddalona od nas :D na superlove taki kupilam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: