Ktory PUDER SYPKI -koncowy da mi efekt AKSAMITNY SATYNOWY

  • 2012-05-04, o 23:31
  • 39
  • 19 296
  • 24
  • 34

Ktory PUDER SYPKI -koncowy da mi efekt AKSAMITNY SATYNOWY

Dziewczyny ktory puder sypki koncowy-wykanczajacy makijaz -da mi efekt satynowej AKSAMITNEJ powloki na twarzy nie pudrowej? mozecie mi jakis wlasnie taki polecic Najlepiej taki bez koloru czyli BIALY ,tylko prosze nie polskiej firmy bo nie mam do nich dostepu-do polskich marek Nie wiem dlaczego mimo ze nakladam pod podklad krem nawilzajacy lub z filtre,m -pozniej jak poprusze pudrem wykanczajacym to twarz wyglada za bardzo pudrowo- JAKBY SUCHO-SZARAWO-co niezbyt naturalnie nie swiezo wyglada-jeszcze bardziej jakby uwypukla wklesniecia ,nierownosci ,linie-,zmarszczi itp ..a juz nie wspomne jak to wyglada w sztucznym swietle
Moja skora jest:
-Tlusta
-Naczynkowa(wrazliwa)-zaczerwiniona
- z niedoskonalosciami ktorych niestety nie moge sie pozbyt;czasami az sie odechciewa zyc ,a tyle Juz z nimi wlacze i juz wszystkiego probuje -DESPERACJA

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Ktory PUDER SYPKI -koncowy da mi efekt AKSAMITNY SATYNO

AISZKO,moze za duzo dajesz pudru i dlatego u Ciebie taki efekt..ja polecam Tobie zwykłą make ziemniaczaną..ale na prawde ociupinke nakladac ..ostatnio zakupilam sobie z essence puder fix &matte..tak bardzo zachwalany przez wiele dziewczyn..u mnie sie kompletnie nie sprawdzill..nie dal rady filtrów zmatowic i w dodatku przy 30 st.upale...nie wytrzymal konca dnia ..ale jestem zadowolona z pojemniczka,bo wczesniej nie mialam za bardzo gdzie jej trzymac... jak posypiesz dupcie niemowlaka posypka ,jest taka delikatnie aksamitna w dotyku... ja uzyskuje taki efekt ,przy uzyciu wlasnie skrobii.. i odrobinke różu..

Re: Ktory PUDER SYPKI -koncowy da mi efekt AKSAMITNY SATYNO

AISZKO,moze za duzo dajesz pudru i dlatego u Ciebie taki efekt..ja polecam Tobie zwykłą make ziemniaczaną..ale na prawde ociupinke nakladac ..ostatnio zakupilam sobie z essence puder fix &matte..tak bardzo zachwalany przez wiele dziewczyn..u mnie sie kompletnie nie sprawdzill..nie dal rady filtrów zmatowic i w dodatku przy 30 st.upale...nie wytrzymal konca dnia ..ale jestem zadowolona z pojemniczka,bo wczesniej nie mialam za bardzo gdzie jej trzymac... jak posypiesz dupcie niemowlaka posypka ,jest taka delikatnie aksamitna w dotyku... ja uzyskuje taki efekt ,przy uzyciu wlasnie skrobii.. i odrobinke różu..

katy24-24

Jak najbardziej tak, sama używam skrobi ziemniaczanych i stwierdzam ,że to jest świetny puder matujący

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ktory PUDER SYPKI -koncowy da mi efekt AKSAMITNY SATYNO

a ja jeszcze nie słyszałam takiego pomysłu warto spróbować

Re: Ktory PUDER SYPKI -koncowy da mi efekt AKSAMITNY SATYNO

a ja jeszcze nie słyszałam takiego pomysłu warto spróbować

KamiluŚkaa

tylko delikatnie nabrac na pedzel i otrzepac o nakretke ,.taka ilosc w zupelnosci wystarczy na zmatowienie ,nawet w najgorszy upał..

Re: Ktory PUDER SYPKI -koncowy da mi efekt AKSAMITNY SATYNO

a ja jeszcze nie słyszałam takiego pomysłu warto spróbować

KamiluŚkaa

tylko delikatnie nabrac na pedzel i otrzepac o nakretke ,.taka ilosc w zupelnosci wystarczy na zmatowienie ,nawet w najgorszy upał..

muszę tego spróbować! ;D

Re: Ktory PUDER SYPKI -koncowy da mi efekt AKSAMITNY SATYNO

Czy chodzi o najzwyklejszą mąkę ziemniaczaną?

Re: Ktory PUDER SYPKI -koncowy da mi efekt AKSAMITNY SATYNO

Tak chodzi o zwykłą mąkę
Ja uzywam (jeśli juz jest mi to potrzebne) zwykłego pudru transparentnego z sensique ale zapewne nie jest dla Ciebie dostepny (w drogeriach Natura). Mam juz 3 opakowanie. Kosztuje kilkanaście złotych. Lekko matuje, ładnie wykańcza makijaż. Nie ma koloru wiec krzywdy nie zrobi. Co do innych marek nie mam porównania;/

Re: Ktory PUDER SYPKI -koncowy da mi efekt AKSAMITNY SATYNO

Tak chodzi o zwykłą mąkę
Ja uzywam (jeśli juz jest mi to potrzebne) zwykłego pudru transparentnego z sensique ale zapewne nie jest dla Ciebie dostepny (w drogeriach Natura). Mam juz 3 opakowanie. Kosztuje kilkanaście złotych. Lekko matuje, ładnie wykańcza makijaż. Nie ma koloru wiec krzywdy nie zrobi. Co do innych marek nie mam porównania;/

marzena000

nie widziałam go nigdy, albo nie zwracałam na niego uwagi. jak będę w naturze to zobaczę

Re: Ktory PUDER SYPKI -koncowy da mi efekt AKSAMITNY SATYNO

Jest w takim okrągłym opakowaniu,wieczko czarne, spód przezroczysty. Jak dla mnie jest ok, drobno zmielony

Re: Ktory PUDER SYPKI -koncowy da mi efekt AKSAMITNY SATYNO

Jest w takim okrągłym opakowaniu,wieczko czarne, spód przezroczysty. Jak dla mnie jest ok, drobno zmielony

marzena000

możliwe, że gdzieś przewinął mi się przez ręce

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: