Książki

  • 2015-07-26, o 19:20
  • 64
  • 16 282
  • 37
  • 46

Książki

Cześć dziewczyny, mam teraz dość sporo wolnego czasu i w większości spędzam go samotnie w domu, dlatego szukam jakiegoś zajęcia. Filmów juz obejrzałam sporo, teraz mam ochotę coś poczytać. Polecacie jakieś ciekawe książki? ;)

Re: Książki

Cześć dziewczyny, mam teraz dość sporo wolnego czasu i w większości spędzam go samotnie w domu, dlatego szukam jakiegoś zajęcia. Filmów juz obejrzałam sporo, teraz mam ochotę coś poczytać. Polecacie jakieś ciekawe książki? ;)
2015-07-26 19:20:22 autor KamiluŚkaa

A jaki gatunek książek Cię interesuje?

Re: Książki

Miasto Ślepców Jose Saramago daje do myślenia i autor ma fajny styl pisania. Ja ogólnie jestem bardziej zwolenniczką fantasy i postapokaliptyków i nie wiem czy ci się tu rozpisywać, bo nie wiem jakie gatunki wolisz. :P

Re: Książki

Kurde, no właśnie napisałam obdzerny komentarz z poleconymi książkami i wystąpił błąd... nie wczytało... i pisz wszystko od początku.......... phhhh:(

Jestem molem książkowym i zaczytuję się głównie dziełami fantasy. CO gorsze, zaczełam pisać swoje gistorie, tak zbyt duża wyobraźnia ma też swoje minusy:)

Nie wiem czy ta tematyka Cię interesuje, al;e wypiszę kilka moich ul;ubionych książek serii.

1. Trudi Canavan Trylogia czarnego maga - Gildia Magów, Nowicjuszka, Wielki Mistrz - tutaj mamy świat magii, a konkretnie uniwersytet magiczny

2. Becca Fitzpatrick  Szeptem, Crescenfo, Cisza, Finale - ogólnie o aniołach

3. Rachel Hawthorne Seria o zmiennokształtnych, czytaj wilkołakach - Blsk księżyca, Pełnia księżyca, Nów księżyca, Cień księżyca. Lekko się czyta i szybko. Mnie wciągnęło na maxa.

4. Księga wszystkich dusz - to ma 4 tomy bodajże. Pierwszy to czarownica.

 

Może tyle wystarczy na początek. Jak cię zainteresuje ta tematyka, chętnie napiszę kilka kolejnych tytułów.

 

Re: Książki

Książki Harlana Cobena polecam :)

Re: Książki

Piekara pisze super historie :). 

Re: Książki

Nie mam określonego gatunku, lubię czytać większość książek :) Zdecydowanie jednak wolę jakieś książki z przesłaniem, coś życiowego typu "Bóg nigdy nie mróga", jakieś romanse, fantasy, sensacje coś co potrafi dobrze wciągnąć :)

Re: Książki

Nie wiem czy dobrze myślę co do Piekary to kojarzy mi się, że mój brat ma kolekcję jego książek i bardzo chwalił, jaki to gatunek? :P 

Re: Książki

Ja polecam całą twórczość Katarzyny Michalak. Każda książka jest niesamowita. Wiem, bo wszystkie przeczytałam ;)

Re: Książki

daawno żadnej nie czytałam az wstyd

Re: Książki

bardzo dużo teraz czytam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: