Kruszyna91- moje próbne makijaże studniówkowe

  • 2011-10-30, o 18:45
  • 104
  • 34 310
  • 42
  • 77

Kruszyna91- moje próbne makijaże studniówkowe

Witam! Zdecydowałam się dziś zaprezentować wam makijaże próbne, które robiłam jakiś rok temu przed przygotowaniami na moją studniówkę Bardzo przepraszam za wszelkie niedociągnięcia i okropny wygląd moich brwi(czekały na zmianę kształtu). Jak już wspomniałam, były to makijaże próbne, więc proszę o wyrozumiałość;)

Re: Kruszyna91- moje makijaże

I kolejne zdjęcia z serii przygotowań do zeszłorocznej studniówki, jednak zobaczycie je w kolorkach srebra, brązu i pudrowego różu. Także były to zdjęcia próbne i makijaż wykonany o późnej godzinie

Re: Kruszyna91- moje makijaże

Ślicznie:) Też chciałabym tak umieć

swiatmakeupu.blogspot.com

Re: Kruszyna91- moje makijaże

Bajka- tak ładnie ci się mienią te cienie na oczkach jakbyś miała małe cyrkonie albo jakiś świetlisty pyłek. Ten srebrny jest świetny. Może więcej makijaży?

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Kruszyna91- moje makijaże

Dziękuję:) Poszukam jeszcze jakiś zdjęć:) Ten właśnie świetlisty pyłek to połączenie dwóch cieni:) Cienia w płynie z AVONu (super shock vivid) i cienia sypkiego firmy Virtual (just loose odcień 05)
Kiedy malowałam oczy samym cieniem sypkim z Virtuala szybko się on osypywał i był za mało widoczny, jednak w połączeniu z tamtym dał super efekty:)
Niżej podaję zdjęcia tych cieni:) Dla ułatwienia, jeśli ktoś zdecyduje się na ich kupno;)

Re: Kruszyna91- moje próbne makijaże studniówkowe

super makijaże:) w sam raz na studniówkę:) a moze zaproponujesz coś na sylwestra hehe:)

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA:http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

Re: Kruszyna91- moje próbne makijaże studniówkowe

super makijaże:) w sam raz na studniówkę:) a moze zaproponujesz coś na sylwestra hehe:)

czarnulaxyz

dokładnie - może pokażesz nam na Sylwka propozycje? cieszę się, że coraz więcej z Was dziewczyny, pokazuje swoje makijaże zachęcam jednak, żeby któraś odważyła się na stronę główną i krok po kroku

Re: Kruszyna91- moje próbne makijaże studniówkowe

super makijaże:) w sam raz na studniówkę:) a moze zaproponujesz coś na sylwestra hehe:)

czarnulaxyz

dokładnie - może pokażesz nam na Sylwka propozycje? cieszę się, że coraz więcej z Was dziewczyny, pokazuje swoje makijaże zachęcam jednak, żeby któraś odważyła się na stronę główną i krok po kroku

ja ostatnio próbowałam coś dodać ale w ostatniej chwili zrezygnowałam hehe:) może kiedyś sie odważe jak troszke popracuje nad moimi makijażami:) tutaj jest bardzo dużo zdolnych dziewczyn, które robią świetne makijaże i powinny się nimi pochwalić bo jest czym:)

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA:http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

Re: Kruszyna91- moje próbne makijaże studniówkowe


ja ostatnio próbowałam coś dodać ale w ostatniej chwili zrezygnowałam hehe:) może kiedyś sie odważe jak troszke popracuje nad moimi makijażami:) tutaj jest bardzo dużo zdolnych dziewczyn, które robią świetne makijaże i powinny się nimi pochwalić bo jest czym:)

czarnulaxyz

Wszystie jesteście zdolne a nie określałabym tego jako chwalenie się - po prostu mamy byc dla siebie wzajemnie inspiracją

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kruszyna91- moje próbne makijaże studniówkowe

Może będę pierwsza co się odważy, już się zdecydowałam tylko muszę zrobić makijaż, a że od dzisiaj jedna praca mniej to więcej czasu będę miała (ale dzisiaj nie zrobię bo jestem po nocy). Propozycje makijaży sylwestrowych mile widziane:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Kruszyna91- moje próbne makijaże studniówkowe

Przepiękne!!!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: