Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

  • 2015-12-14, o 01:40
  • 63
  • 21 728
  • 48
  • 51

Re: Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

Dla 30+ idealnum rozwiązanem będzie serum liftactive supreme z vichy. Zresztą cała seria jest świetna i warta zakupu.

Re: Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

@Margareta i ja też polecam tę serię! Liftactive Supreme działa cuda - wygładza zmarszczki, odżywia skórę, liftinguje i wyraźnie odmładza cerę. Najpeirw kupiłam krem na dzień, potem dokupiłam krem na noc a teraz jeszcze serum i nie zamierzam zmieniać tych kosmetyków na inne. Dzięki nim czuję się młodsza i bardziej pewna siebie. 

krem z aa:)

Re: Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

Moim zdaniem Loreal i wiekszość silnie reklamowanych firm jest totalnie przereklamowanych. Przestudiowałam sobie składy wielu tych kosmetyów i są bardzo średnie. Zawierają w sobie parafiny oraz oleje mineralne. 

Polecam tańszy krem o naturalnym składzie ( dobre ma biochemia urody). Plus porządne serum przeciwzmarszczkowe. Serum zawiera w sobie skoncentrowane składniki tak wiec będzie działało lepiej niz krem. Swietne jest serum Richevon. Polski kosmetyk, w składzie natuarlalne. Stosuję dwa razy dziennie i zauwazyłam wyraźne wygładzenie skóry. 

Re: Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

Również widziałam róznicę po richevonie Sama od jakiegoś czasu unikam kosmetyków zagranicznych firm. Mam wrazenie,ze coś co jest najbardziej reklamowane jest najmniej skuteczne. Polskie są lepsze. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

Oj tak. Powiem Ci,że ja do drogeryjnych kosmetyków już nie wrócę. Moge kupowac kolorówkę ponieważ wiele niedrogich firm ma naprawdę fajne rzeczy do malowania sie. Jednak jeśli chodzi o pielęgnację to wolę dać trochę więcej ale kupić sobie coś polskiego naturalnego. Coś co mnie nie uczula, nie zapycha i nie podrażnia. Poza tym takie kosmetyki są naprawdę wydajne. Nie zawierają zapychaczy tak wiec można dać ich trochę mniej na buziię a i tak dzilają.

Re: Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

 

Ja tam uważam, że kremy nie dadzą takiego dobrego rezultatu jak zabiegi medycyny estetycznej. dla mnie jednym ze skuteczniejszych jest botoks. tu jest o tym więcej info: usunięto reklamę wprawdzie cennik dość wysoki, jednak z drugiej strony  potem nie trzeba juz nic robić przez pół roku, a tym samym koszty zakupu drogich preparatów są znacznie mniejsze..

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

nie używam

Re: Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

 

Ja tam uważam, że kremy nie dadzą takiego dobrego rezultatu jak zabiegi medycyny estetycznej. dla mnie jednym ze skuteczniejszych jest botoks. tu jest o tym więcej info: usunięto reklamę wprawdzie cennik dość wysoki, jednak z drugiej strony  potem nie trzeba juz nic robić przez pół roku, a tym samym koszty zakupu drogich preparatów są znacznie mniejsze..

2016-12-08 11:40:51 autor Frania10

 

Dokładnie, lepiej zainwestować w coś co na pewno da rezultaty:))

Re: Kremy przeciwzmarszczkowe + wypełniające!

botoks

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: