Krem i baza pod makijaż

  • 2017-06-04, o 19:16
  • 27
  • 8 977
  • 23
  • 23

Re: Krem i baza pod makijaż

Najpierw powinien być krem. Odczekać, aż wsiąknie. Tylkokrem pod makijaż nie powinien być wydziwiany, z kwasami, z retinolem czy coś, a powinien być ubogi w składniki, ma tylko nawilżyć, klasyczny oliwkowy z Ziaji jest idealny. Inaczej nadmiar składników zważy bazę i podkład i będziemy mieć nieładne rozwarstwienie i schodzące warstwy. Kremy specjalistyczne są dobre, ale nie pod makijaż. Na to dopiero baza. A najlepiej to w ogóle baza nawilżająca np z Kryolan :)

Nie wpadajmy w szał składników, jeśli nakładamy makijaż. Bez makijażu jak najbardziej, można stosować cuda, bo wtedy nam nic nie rozwarstwi się, a składniki będą działać faktycznie bez zakłócenia

Re: Krem i baza pod makijaż

Ja zawsze czekam aż krem z filtrem mi się wchłonie, robię coś innego w tym czasie, a później idę robić makijaż.

Re: Krem i baza pod makijaż

Pod podkład używam albo bazy, albo kremu z SPF jako baza. To musi się wchłonąć w skórę, dopiero aplikuję podkład.

Re: Krem i baza pod makijaż

Czasem pod makijaż stosuję tylko tonik nawilżający.

Re: Krem i baza pod makijaż

Dziekuje za pomoc!(yawn)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Krem i baza pod makijaż

Dla mnie baza i krem to zbyt wiele pod makijaż. Ale kolejność jest taka, jak w powyższych odpowiedziach.

Re: Krem i baza pod makijaż

Ja żaby było łatwiej i nie nakładać miliona produktów na twarz używam kremu nawilżajacego (ja mam od amvi, mega polecam, super się sprawdza jako baza) jako bazy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: