Krem do twarzy bez jakiegokolwiek alkoholu w skladzie

  • 2013-01-28, o 19:35
  • 35
  • 18 265
  • 23
  • 30

Krem do twarzy bez jakiegokolwiek alkoholu w skladzie

DZIEWCZYNY czy moglybyscie doradzic jakis krem do twarzy najlepiej z apteki ktory nie posiada w swoim skladzie zadnego alkoholu? moze to byc rowniez krem dla dzieci ,ale zeby w skaldzie nie bylo zadnego alkoholu

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Krem do twarzy bez jakiegokolwiek alkoholu w skladzie

Może ten : Ava z serii ECOlinea, ma certyfikat ECOCERT, albo z serii ulga z Ziaji.

Re: Krem do twarzy bez jakiegokolwiek alkoholu w skladzie

z naturalnych sklepów z naturalnymi kosmetykami

Re: Krem do twarzy bez jakiegokolwiek alkoholu w skladzie

z naturalnych sklepów z naturalnymi kosmetykami

2015-08-13 14:26:56 autor karolina1005

Dokładnie, albo Ziaja :)

Re: Krem do twarzy bez jakiegokolwiek alkoholu w skladzie

ziaja ma beznadziejne kosmetyki wystarczy spojrzec na ich składy ,polecam sklepy z naturalnymi kosmetykami

Re: Krem do twarzy bez jakiegokolwiek alkoholu w skladzie

Olejek arganowy Też można

Re: Krem do twarzy bez jakiegokolwiek alkoholu w skladzie

Zgadzam się co do kosmetyków Ziaji - kremy się beznadziejne

Re: Krem do twarzy bez jakiegokolwiek alkoholu w skladzie

Z ziaja raczej nie miałam stycznosci

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Krem do twarzy bez jakiegokolwiek alkoholu w skladzie

Niestety nie wszystkie kosmetyki naturalne, w tym również kremy, nie mają w ogóle alkoholi w składzie. Ja używam (bardzo dobrze działającego na moją skórę) lekkiego kremu brzozowego marki Sylveco i ma on w swoim składzie alkohole. Nie zawsze więc kosmetyk naturalny = brak alkoholu w składzie.

Jana

Re: Krem do twarzy bez jakiegokolwiek alkoholu w skladzie

Olejek arganowy też może być dobrym rozwiązaniem, również używam i polecam. Jeśli chodzi i odżywienie skóry to świetnie sprawdza się najzwyklejsza oliwa z oliwek dobrej jakości z pierwszego tłoczenia tzw. extra virgin. 

To niesamowite jak dobrze potrafi zadbać o skórę - poleciła mi ten sposób moja kosmetyczka, kiedy miałam alergię niewiadomego pochodzenia. Teraz już minęło półtora roku a ja nadal używam oliwy z oliwek do zmywania makijażu i jako kremu do twarzy(shake)

Jana

Re: Krem do twarzy bez jakiegokolwiek alkoholu w skladzie

tez polecam ziaje, jest ok
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: