Krem cc 123 perfect

  • 2015-09-23, o 11:00
  • 39
  • 13 322
  • 28
  • 32

Krem cc 123 perfect

Czy któraś z was używała może ten krem cc? Zastanawiam się pomiędzy nim a cc z lumene. Proszę o wasze opinie. 

Re: Krem cc 123 perfect

niestety nie pomoge ,ja wogóle nie patrze nawet na tą firme bo nie ma dla mnie tak jasnego podkładu w ich asortymencie

Re: Krem cc 123 perfect

Używam tego z Bourjois, ale niestety w moje łapki nie wpadło nic z Lumene więc bezpośredniego porównania nie mam. Bourjois jest dla mnie eleganckim kremem CC, ładnie mi wyrównuje koloryt buzi ale dla porównania z Lumene najlepiej zajrzeć na KWC na Wizażu

Re: Krem cc 123 perfect

Tego produktu nie miałam, ale używałam ich podkładów i byłam zadowolona, więc może warto spróbować :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Krem cc 123 perfect

Nigdy nie uzywałam niestety

Re: Krem cc 123 perfect

Ja posiadam oba. :) Z obydwu jest zadwolona, nie widzę pomiędzy nimi większych różnic. Jeden i drugi spełnia swoje właściwości w 100%, trzymają się długo, ten z Lumene ma odrobinę większe krycie, ale naprawdę ciężko dostrzec tak niewielka różnicę :). Także polecam krem cc z Bourjois jak i krem cc z Lumene. Jedyna różnica to cena. ;)

Re: Krem cc 123 perfect

Dzięki za wasze odpowiedzi. Tak, chyba cc z lumene jest droższy, prawda? No nic trzeba czekać na promocje:) 

Re: Krem cc 123 perfect

testowałam, warto, efekt bardzo natural

Re: Krem cc 123 perfect

średnie podkłady

Re: Krem cc 123 perfect

średnie podkłady

2015-10-13 12:59:19 autor MałgosiaGosia

przecież to nie podkład ;p

Re: Krem cc 123 perfect

Właśnie to nie podkład, ja średnio jeszcze lubię
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: