Kosmetyki firmy NOUBA.pl

  • 2012-01-18, o 00:33
  • 28
  • 11 801
  • 17
  • 27

Kosmetyki firmy NOUBA.pl

Dziewczyny mialyscie moze doczynienia z kosmetykami NOUBA?,mozna je dostac w sklepie DOUGLAS http://www.nouba.pl/
Ja mialam tylko jeden cien do powiek matowy braz ,mam go juz trzy lata i prawie codziennnie go uzywam,bardzo ladnie wyglada na powiece nie sucho jak inne brazy..i jest maga napigmentowany,ale tylko na temat tego jednego cienia moge sie wypowiedziec innych nie mialam

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Kosmetyki firmy NOUBA.pl

miałam pomadke i bardzo dobrze ją wspominam:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Kosmetyki firmy NOUBA.pl

Kosmetyki Nouba to produkty włoskie bazujące na wyselekcjonowanych składnikach ochronnych, innowacyjnych formułach zawierających minerały, witaminy i wiele innych bogatych komponentów. Cienie np. można używać na sucho, dają delikatniejsze kolory, lub na mokro chcąc uzyskać intensywniejszy odcień. Mam cienie i bardzo sobie chwalę,pomadkę mam jedna i też dobrą a pozostałych produktów nie znam, ale z ogólnych opinii wiem , że są niezłe.

Re: Kosmetyki firmy NOUBA.pl

pierwszy raz słysze o takiej firmie

Re: Kosmetyki firmy NOUBA.pl

pierwszy raz słysze o takiej firmie

2015-09-07 09:20:30 autor monika212121

ja również :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki firmy NOUBA.pl

moja koleanka ma podkład i zachwala

Re: Kosmetyki firmy NOUBA.pl

pierwszy raz słysze o takiej firmie

2015-09-07 09:20:30 autor monika212121

ja również :)

2015-09-08 09:14:43 autor KamiluŚkaa

 

i ja także. Nie znam :))

Re: Kosmetyki firmy NOUBA.pl

nie znam

Re: Kosmetyki firmy NOUBA.pl

Nie używałam

Re: Kosmetyki firmy NOUBA.pl

Nie znam

Re: Kosmetyki firmy NOUBA.pl

Pierwszy raz słyszę o takiej firmie :D Jednak ja to mało wiem o kosmetykach :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: