Kosmetyki MAYBELLINE-jak z nich korzystac typy

  • 2011-05-27, o 00:23
  • 41
  • 13 247
  • 26
  • 36

Kosmetyki MAYBELLINE-jak z nich korzystac typy

filmiki jak korzystac z kosmetykow Maybelline http://www.maybelline.de/Make-up-School ... egory=look

Wspominam o nich bo ostatni makijaz Nasza LadyMakeUp zrobila ich cieniami ,powiem tak
-kredki ich sa baznadziejne.. malo napigmentowane twarde,albo powoduja ze oczy szczypia ,nie trwale..(probowalam wszystkie).Loreal ma o wiele lepsze kredki-bardziej napigmentowane
-podklady tez beznadziejne
- cienie do powiek ladne ,ale maja cos takiego ze one po prostu podrazniaja moje oczy..przynajmniej te quatro
-tusze do rzes ,tylko jeden mi przypadl do gustu "full and soft"
Tyle na temat moich doswiadczen z kosmetykami Maybelline,ale te filmiki fajne polecam

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Kosmetyki MAYBELLINE-jak z nich korzystac typy

Mnie zachwycił ten róż w kremie - co prawda nie miałam nigdy innego - ale ten jest po prostu super!! i korektor też jest fajny -lekki i nie wchodzi w zmarszczki ;p

Re: Kosmetyki MAYBELLINE-jak z nich korzystac typy

ja kocham ich podklady:) mam tlusta a czasem mieszana skore i sa rewelacyjne

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Kosmetyki MAYBELLINE-jak z nich korzystac typy

tusz z maybelline colossal volume i eyeliner w słoiczku super

Re: Kosmetyki MAYBELLINE-jak z nich korzystac typy

Ja z kolei nie lubię ich tuszy ale spodobały mi się róże, puder Affinitone i podkład też są niczego sobie. Ale najbardziej lubię pomadkę Super Stay 14h.

Re: Kosmetyki MAYBELLINE-jak z nich korzystac typy

Ja własnie zastanawiam się nad eyelinerem ich firmy albo żelowym cieniem, którego chcę używać do robienia kresek :)

Re: Kosmetyki MAYBELLINE-jak z nich korzystac typy

zdecydowanie polecam eyeliner maybelline ,puder affinitone równiez miałam oczywiście wersje najjaśniejszą

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki MAYBELLINE-jak z nich korzystac typy

Z maybelline mam podklad affinitone minerals i eyeliner. Fajne tez sa cienie w kremie

Re: Kosmetyki MAYBELLINE-jak z nich korzystac typy

Ja lubię ​ich szminkki. Warto czekac napromo

Re: Kosmetyki MAYBELLINE-jak z nich korzystac typy

Podkład z Affinitone był moim nieodłącznym kosmetykiem orzez parę ładnych lat, zrezygnowałam z niego.tylko dlatego ze zachcialam poszukać sobie czegoś bardziej kryjącego

Re: Kosmetyki MAYBELLINE-jak z nich korzystac typy

super sa ich tusze

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: