Korektor

  • 2012-10-24, o 19:50
  • 38
  • 14 757
  • 23
  • 31

Korektor

Witam piękne panie i panienki,
Od dawna poszukuję korektora pod oczy w celu rozjaśnienia i nadania blasku. Niestety mam sporo lat i trochę zmarszczek wokół oczu. Wszystkie korektory, które do tej pory miałam właziły koszmarnie w te zmarszczki i je jeszcze bardziej uwidoczniały. Nie próbowałam jeszcze z Kryolanu ani z Makeup Atelier. Czy istnieje w ogóle dla mnie korektor?

Re: Korektor

Pani Ewo,
Z pewnością znajdzie się dla Pani odpowiedni korektor W Pani przypadku sprawdzi się Eve Pearl Dual Salmon Concealer&Treatment z Astaksantyną. Zastosowane w tym korektorze różowo/brzoskwiniowe pigmenty skutecznie neutralizują ciemne niebieskie podtony. Dobrze stapia się ze skórą, zapewnia szerokie spektrum krycia, od delikatnego do pełnego,a przy tym jest lekki. Zawartość astaksantyny nawilża, chroni i odmładza strukturę i elastyczność skóry.

"When the beauty comes true"

Re: Korektor

Visage shop ale wy macie ceny w zyciu bym nie kupila tak drogiego podkladu i innych rzeczy nie slyszalam o tej marce.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Korektor

Rzeczywiście ceny nie są niskie, ale się szarpnę i kupię ten korektor. Lubię takie niszowe produkty. Mam nadzieję, ze to nie będzie kolejne rozczarowanie.

Re: Korektor

Ja polecam podklad w kremie VICHY DERMABLEND -zeby stosowac go jako KOREKTOR (odcien" OPAL"-najbardziej stonowany wpadajacy w jasna zolc,nie jakis pomarancz..) lub ten sam VICHY DERMABLEND ale w formie sztyftu STARCZA NA Bardzo dlugo,bardzo wydajny ,nadaje sie dla niedoskonalosci,zaczerwienien,cieni pod oczami

A moze pomoze pani rozjasni spojrzenie krem - ACTIVE C yeaux La Roche Posay (krem pod oczy)

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Korektor

różowo/brzoskwiniowe pigmenty skutecznie neutralizują ciemne niebieskie podtony. .

VisageShop

Reklama ciekawa... ale czy faktycznie produkt dobry? WAZNE ROWNIEZ JEST ZEBY KOREKTOR pod oczami nie WCHODZIL W LINIE i jeszcze bardziej je uwydatnial,jak wiekszosc to robi..

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Korektor

Wszystkie korektory pod oczy, które do tej pory sprawdzałam wchodzą w zmarszczki i je uwydatniają. Po kilku godzinach wygląda się naprawdę kiepsko. Sporo tego przećwiczyłam: i apteczne produkty (łącznie z Vichy czy LaRoche Posay), i górna półka YSL, HR czy Armani. I wszystko lipa. Nie mam jakiś widocznych, mocnych zasinień ani worów pod oczami, po prostu chcę rozświetlenia i ładnego wyglądu. Tych zmarszczek też nie mam jakoś specjalnie dużo, no ale są i wolałabym, by nie rzucały się w oczy. Poczytałam recenzje tego korektora Eve Pearl. Na pewno go wypróbuje i dam Wam znać, jak się spisał. Na mój najjaśniejszy kolor będę musiała trochę poczekać. Jestem cierpliwa - poczekam.

Re: Korektor pod oczy ROZSWIETLAJACY na NIEBIESKIE CIENIE

Dziewczyny a czy moglybyscie polecic jakis dobry ROZSWIETLAJACY KOREKTOR pod oczy ktory ukryje NIEBIESKIE CIENIE pod oczami ?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Korektor

Visage shop ale wy macie ceny w zyciu bym nie kupila tak drogiego podkladu i innych rzeczy nie slyszalam o tej marce.

MIKA23

Marka Eve Pearl jest marką znaną i cenioną na całym świecie, również przez profesjonalistów.

Rzeczywiście ceny nie są niskie, ale się szarpnę i kupię ten korektor. Lubię takie niszowe produkty. Mam nadzieję, ze to nie będzie kolejne rozczarowanie.

EwaWalc

Pani Ewo, oczywiście zapraszam do sklepu. Zapisując się do newslettera otrzyma Pani 10% rabatu na pierwsze zakupy

różowo/brzoskwiniowe pigmenty skutecznie neutralizują ciemne niebieskie podtony. .

VisageShop

Reklama ciekawa... ale czy faktycznie produkt dobry? WAZNE ROWNIEZ JEST ZEBY KOREKTOR pod oczami nie WCHODZIL W LINIE i jeszcze bardziej je uwydatnial,jak wiekszosc to robi..


Moja porada: korektor najlepiej rozprowadzać palcami, które zostały uprzednio rozgrzane, to pozwala preparatowi idealnie „stopić się ze skórą”. Palce sprawdzają się również w przypadku gdy nadmiar korektora zbierze się w naturalnych zagłębieniach skóry, wtedy należy potrzeć palcami o siebie (aby je rozgrzać) i delikatnym ruchem wklepującym rozetrzeć nadmiar korektora.

"When the beauty comes true"

Re: Korektor

spróbuj może korektorów z wibo

Mój blog o kosmetykach http://kosmetyko-olandia.blogspot.com/

Re: Korektor

jesli ma byc o delikatnej konsystencji i rozświetlający to polecam z kobo Professional Modeling Illuminator with Tens’ Up czyli po prostu Modelujący korektor rozświetlający do twarzy i oczu

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: