Końcówki włosów się rozdwajają

  • 2021-10-01, o 13:45
  • 24
  • 1 456
  • 13
  • 15

Re: Końcówki włosów się rozdwajają

Niestety w Polsce mam wrażenie, że ciężko jest znaleźć kompetentnego fryzjera co oprócz robienia fryzur itp znał się na rodzajach włosów, składnikach kosmetyków i odpowiednio dobranej pielęgnacji do rodzaju włosa. W tym momencie jak widzisz, że dany produkt ci nie skutkuje to zostaje ci metoda prób i błędów. Czego obecnie używasz? I jaki masz rodzaj włosa? 

Re: Końcówki włosów się rozdwajają

Na pewno są też dobrzy w swoim fachu fryzjerzy. To tak jak z innymi usługami. Czasem naprawdę trudno trafić  na profesjonalistę i człowiek się zniechęca.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Końcówki włosów się rozdwajają

Oj faktycznie ciężko trafić na fryzjerkę, która dobrze doradzi i pogłębia wiedzę ze swojej dziedziny.

Re: Końcówki włosów się rozdwajają

Niestety w Polsce mam wrażenie, że ciężko jest znaleźć kompetentnego fryzjera co oprócz robienia fryzur itp znał się na rodzajach włosów, składnikach kosmetyków i odpowiednio dobranej pielęgnacji do rodzaju włosa. W tym momencie jak widzisz, że dany produkt ci nie skutkuje to zostaje ci metoda prób i błędów. Czego obecnie używasz? I jaki masz rodzaj włosa? 

2022-08-11 11:05:36 autor jagodach

 

Jak będę jakieś 2-3 miesiące po wizycie ze swoimi włosami to wrocę do tematu i opiszę swoje doświadczenie, czy rozdwajanie nie wróciło. bo mam wielkie nadzieje we fryzjerze gdzie idę :) 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: