Kolor podkładu

  • 2011-10-13, o 22:16
  • 46
  • 22 366
  • 22
  • 34

Kolor podkładu

Witam. Mam pytanie. Trochę dziwne Chciałabym się dowiedzieć, który podkład, ze wszystkich które są w sklepie Ladymakeup jest najjaśniejszy. Oprócz revlon color stay bo ten posiadam ale bym chciała coś lżejszego. Dzięki wielkie

Re: Kolor podkładu

no własnie ,ja także przyłączę sie do pytania...po paru miesiacach stosowania revlona,moge jednoznacznie stwierdzić,że twarz jest strasznie wymeczona..i szukam czegoś lżejszego ,ale nie lejącego..dla mnie revlon chyba sie zrobil za bardzo cięzki,albo po prostu moja skóra sie juz do niego za bardzo przyzwyczaiła..

Re: Kolor podkładu

tak. Revlon chcę sobie zostawiać na wyjścia na co dzień do pracy chcę coś lekkiego. Tylko ja jestem strasznie blada i trudno mi dobrać podkład. Z revlon miałam buff (albo jakoś tak, jeden z jaśniejszych). I mam jeszcze jedno pytanie. Czy koszty przesyłki np zmieniają się gdy paczka jest cięższa, czy koszt jest taki sam? Pytam się bo raz miałam nie miłą sytuację i zapłaciłam przesyłkę jeszcze raz tyle, gdy prosiłam o wyjaśnienia to sklep stwierdził, że paczka była o ileść tam cięższa. Nie wiem jak to jest. Gdy zamawiam to nie patrzę na wagę, a na ogół robię większe zakupy, żeby co chwile nie płacić przesyłki. Coraz dziwniejsze mam te pytania. Wybaczcie

Re: Kolor podkładu

szkoda, że nikt nie wiem. Trudno. Zaryzykuje

Re: Kolor podkładu

szkoda, że nikt nie wiem. Trudno. Zaryzykuje

agniesia1234

Koszt przesyłki jest stały i niezależny od wagi zamówienia. A przy większych zakupach możesz również "załapać" się na rabacik:)

Re: Kolor podkładu

dzięki podkład też wybrałam. Jak będzie za ciemny to będę mieszać z revlonem już nie mogę się doczekać

Re: Kolor podkładu

mów szybko jaki dokładnie podkład wybrałaś ,bo chciałaś jakis lżejszy ....

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kolor podkładu

Bell - Perfect Skin - Fluid Długotrwale Matujący, ma w miarę recenzję. Chcę coś na co dzień. Kolor 10. Zobaczymy. Dam znać.

Myślałam jeszcze nad INGRID - podkład IDEAL FACE ale boje się, że ten najjaśniejszy nie będzie aż taki jasny. Ja jestem biała bo nie mogę wychodzić na słońce, latem na ogół siedze w pomieszczeniach, i potrzebuje coś jasnego.

Re: Kolor podkładu

Katy jak jeszcze cię interesuje ten podkład to właśnie mam na twarzy. Kolor nie jest ciemny. Jak rozprowadziłam na ręce to wydawał się o wiele za ciemny ale na twarzy ma dokładnie taki sam odcień skóry co ja. Czyli biały ładnie wyrównał kolor skóry ale z większymi nie doskonałościami nie dał rady. Może jakbym nieco więcej nałożyła. Zobaczę ile będzie u mnie się trzymać i dam znać.

Re: Kolor podkładu

Ja kupilam niedawno Artdeco Double Finish - podklad matujacy w kompakcie. Swietnie sie rozprowadza, jest lekki, dobrze kryje i matuje tylko niestety kupilam za jasny kolor ( nr1 ) . Na pocieszenie kupilam sobie podobny ale juz odpowiedni kolor Marii Galland. Ta marka uzywana jest tylko w salonach kosmetycznych, udalo mi sie kupic za 1/3 ceny .

Re: Kolor podkładu

zakupilam podklad color stay 350 i jest za ciemny chcialam kupic teraz jasniejszy zeby mieszaqc kolory jaki odcien bedzie dobry chcialam uzyskac posredni kolor

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: