Kilka łatwych makijaży na różne okazje. :)

  • 2015-10-13, o 20:58
  • 56
  • 18 777
  • 28
  • 42

Kilka łatwych makijaży na różne okazje. :)

 

Witaaaam. :) Dawno już dzieliłam się moimi makijażami, w związku z czym wykonałam kilka różnych, na różne okazje. :)Wykonanie bardzo łatwe, a efekt mam nadzieję nie najgorszy. :)Wklejam parę zdjęć i czekam na komentarze pozytywne jak i negatywne osób bardziej doświadczonych.:) Dodam tylko, że wciąż się uczę, sama.:)

 

 

 Pozdrawiam! :)

Re: Kilka łatwych makijaży na różne okazje. :)

Fajne

Re: Kilka łatwych makijaży na różne okazje. :)

Wow, robisz przepiękne makijaże *,* Szczególnie ten pierwszy to cudo :)

Re: Kilka łatwych makijaży na różne okazje. :)

Wow, robisz przepiękne makijaże *,* Szczególnie ten pierwszy to cudo :)

2015-10-14 10:38:57 autor kasia09071998

 

Baaardzo Co dziękuję. ;*

Re: Kilka łatwych makijaży na różne okazje. :)

Ten pierwszy przepiękny! Niiestety na 2 odznacza się taśma :(

Re: Kilka łatwych makijaży na różne okazje. :)

Ten pierwszy przepiękny! Niiestety na 2 odznacza się taśma :(
2015-10-14 22:18:35 autor Janka

Dziekuję bardzo. :) Na drugim nie używałam taśmy, po zrobieniu kreski linie wyczysciłam korektorem aby uyskać taki właśnie efekt, ostrej, równej kreski. :)Ale dziękuję Ci bardzo za opinie. :) Pozdrawiam. :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kilka łatwych makijaży na różne okazje. :)

Drugi i trzeci - ślicznochy :)

Re: Kilka łatwych makijaży na różne okazje. :)

Zazdroszcze precyzji ;)

Re: Kilka łatwych makijaży na różne okazje. :)

Zabiłaś mnie tym pierwszym(smoking) Choć nie lubię niebieskości, to ten turkusik - dobrze widzę, że to turkus? - pięknie komponuje się z bardziej stonowawnymi brązami. Trzeci to już zupełnie w moim stylu. Piękne. Zdradzisz co to za cień "turkusowy" w pierwszym makijażu?  

Re: Kilka łatwych makijaży na różne okazje. :)

Piękny makijaż! :)

Re: Kilka łatwych makijaży na różne okazje. :)

Zabiłaś mnie tym pierwszym(smoking) Choć nie lubię niebieskości, to ten turkusik - dobrze widzę, że to turkus? - pięknie komponuje się z bardziej stonowawnymi brązami. Trzeci to już zupełnie w moim stylu. Piękne. Zdradzisz co to za cień "turkusowy" w pierwszym makijażu?  

2015-10-15 15:09:35 autor perla

 

Tak, tak to jest turkusik. :)) cień ten jest z paletkę MUR,essential day to night. :) Baza Virtual i odrobina białej kredki NYX dla wzmocnienia efektuu. ;) ;) Dziękuję za komentarz. :*
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: