KSIĄŻKA BOBBI BROWN -makijaż

  • 2012-10-08, o 10:05
  • 61
  • 19 108
  • 25
  • 38

Re: KSIĄŻKA BOBBI BROWN -makijaż

1.PRZYDYMIONY MAKIJAŻ OKA
2.RZĘSY
3.PODKRĘCANIE RZĘS , NAKŁADANIE MASKARY

Re: KSIĄŻKA BOBBI BROWN -makijaż

1. NAKŁADANIE SZTUCZNYCH RZĘS

Re: KSIĄŻKA BOBBI BROWN -makijaż

Jutro wstawię resztę książki i mam nadzieje że wam się przyda w szkoleniu własnych umiejętności

Re: KSIĄŻKA BOBBI BROWN -makijaż

Czytam czytam lekturke ,bardzo pomocne porady Dziekuje MIKA 23 kochana jestes >buziak> a moze w tej ksiazeczce jest w jaki sposob,jakie kolory uzywac przy oczach gleboko osadzonych? jakby bylo ,czy moglabys wstawic?,bede bardzo wdzieczna

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: KSIĄŻKA BOBBI BROWN -makijaż

MOTYLEK dopiero w poniedzialek wstawie zdjecia,bo cos aparat mi szwankuje. ciesze sie ze ci sie przydala ksiazka.

Re: KSIĄŻKA BOBBI BROWN -makijaż

przy oczach gleboko osadzonych taki makijaz sie sprawdza z netu to wzielam

Re: KSIĄŻKA BOBBI BROWN -makijaż

Mikusiu Dzieki! ta ksiazka bobbi brown -jests swietna pokazuje,opisuje jakich bledow unikac w makijazu,co pasuje,czego nie stosowac, naprawde super porady zawiera ,jak ja czytam to widze ,ze pare bledow w makijazu popelnialam ale czlowiek cale zycie sie doskonali i takie porady co pasuje czego unikac sa swietne
Ciekawi mnie bardzo co pisze BOBI BROWN w swojej ksiazce co pasuje oczom gleboko osadzonym najbardziej ,a czego unikac ,co nie pasuje jakie cienie wybierac (struktury ,jakie kolory,jak malowac kreske elinerem w ktorym miejscu zakanczac kreske ,od ktorej czesci oka zaczynac?czy mozna malowac kreske na dolnej powiece? itp)
Ciekawe czy BOBI BROWN-wspomina o typach urody np:chlodnej kranacji i cieplej karnacji ?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: KSIĄŻKA BOBBI BROWN -makijaż

10 kroków do doskonałego makijażu
KLUCZEM DO SUKCESU JEST PRAKTYKA

Re: KSIĄŻKA BOBBI BROWN -makijaż

PIĘKNO RÓŻNORODNOŚCI

Re: KSIĄŻKA BOBBI BROWN -makijaż

MAKIJAŻ ŚLUBNY

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: