Jakie marki trwałych szminek polecacie?

  • 2015-04-21, o 10:44
  • 92
  • 53 524
  • 62
  • 70

Re: Jakie marki trwałych szminek polecacie?

Polecam Boujois :)

Re: Jakie marki trwałych szminek polecacie?

Polecam golden rose - mają duży wybór kolorów  a  same pomadki są bardzo trwałe i mocno napigmentowane

Dobrze wspominam też pomadki z Manhattanu

Re: Jakie marki trwałych szminek polecacie?

ja polecam boujois velvet matte ale te z golden rose również jak na ten przedział cenowy super, mam jak na razie tylko 4 kolorki

Re: Jakie marki trwałych szminek polecacie?

bardzo lubie szminki z golden rose choć mogłyby być bardziej trwałe

Re: Jakie marki trwałych szminek polecacie?

Szminki revlon są bardzo trwałe.

Re: Jakie marki trwałych szminek polecacie?

dla mnie zdecydowanie Golden Rose, co mogę polecić, to mój ostatni hicior, matowa pomadka w kredce matte crayon lipstick, Lubię tą pomadkę za to, że ma fajną kremowa konsystenjej, bardzo prosto się ją naklada i że utrzymuje się nawet kilka godzin na ustach, piękne kolory, jest matowa, ale nie wysusza ust.

ja się skusiłam na nią po recenzji na blogu: http://www.goodtotry.pl/2015/08/golden-rose-matte-lipstick-crayon-04.html

jedynym minusem dla niektórych może byćto, że trzeba ją temperować, aczkolwiek taką nienatemperowaną bardzo fajnie się maluje :D

Re: Jakie marki trwałych szminek polecacie?

Pomadki golden rose to chyba najlepsze pomadki :)

Re: Jakie marki trwałych szminek polecacie?

Pomadki golden rose to chyba najlepsze pomadki :)
2015-09-16 18:18:08 autor AgataR

W stosunku kasa/jakość to jak najbardziej, bo wiadomo że są trwalsze i bardziej napigmentowane. Szkoda, że GR nie ma w swojej ofercie czegoś takiego jak Revlon Black Cherry, ale paleta kolorów jest już bogata. ;)

 

Re: Jakie marki trwałych szminek polecacie?

Ja też bardzo lubię te pomadki z GR. Mają świetne krycie, pigmentację i trwałość. Niektóre kolorki są piękne.

Re: Jakie marki trwałych szminek polecacie?

Zdecydowanie Mac i Kryolan 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: