Jakich baz używacie pod makijaż?

  • 2017-11-01, o 00:02
  • 37
  • 12 699
  • 23
  • 24

Re: Jakich baz używacie pod makijaż?

Wlasnie sluchajcie, jest jakas mocna baza ktora zapobiegnie wchodzeniu podkladu w zmarszczki?

Re: Jakich baz używacie pod makijaż?

Z Golden Rose jest faktycznie fajna. A jeśli chodzi o typowo wygładzające to powinnaś spróbować baz silikonowych :)

Re: Jakich baz używacie pod makijaż?

slikonowa z lirene i zielona z ingrid :)

Re: Jakich baz używacie pod makijaż?

GR rozświetlająca, Kryolan underbase, Kobo silikonowa i nyx taka w białym opakowaniu, która ma wypełniać nierówności ;)

Re: Jakich baz używacie pod makijaż?

Aktualnie nie używam, ale wcześniej Ingrid Prelude, ale tez z jednej z Avonu bylam bardzo zadowolona, nawet widzialam niedawno w katalogu, ale niestety nie pamietam nazwy

Re: Jakich baz używacie pod makijaż?

smashbox, mam 3 i są świetne

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakich baz używacie pod makijaż?

lirene no pores

Re: Jakich baz używacie pod makijaż?

Wlasnie sluchajcie, jest jakas mocna baza ktora zapobiegnie wchodzeniu podkladu w zmarszczki?

2017-11-03 13:57:15 autor Netzakupy

Baza wygładzająca z Nyx Angel Weil, ale moim zdaniem dużo lepiej od baz działa baking, spróbuj!

Re: Jakich baz używacie pod makijaż?

Silikonowa z Hean, mam końcówkę, niestety już nie jest dostępna. Spróbowałam ostatnio z Bell - jest calkiem ok  oraz zieloną z Ingrid i też jest ok. Ale będę szukać dobrej silikonowej bo super wygładza.

Re: Jakich baz używacie pod makijaż?

Ja użwam glow essence bielendy tej kolorowej perłowo-żelowej, jest bardzo lekka, nie klei się, szybko się wchłania, jest odpowiednia  do różnych kolorów i rodzajów fluidu. Najbardziej odpowiada mi nawilżająca ale mam zamiar wypróbowac też tą złotą rozświetlającą.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: