Jaki szampon kolor.lub farba da taki odcien

  • 2011-12-15, o 19:52
  • 37
  • 16 730
  • 18
  • 29

Jaki szampon kolor.lub farba da taki odcien

Dziewczyny czy znacie moze jakis szampon koloryzujacy lub farbe do wlosow ktora nada wlosom odcien brazu -ale nie wpadajacego w rudy!!!!i jak schodzi zeby nie zostaly takie rudawe refleksy bo to okropnie wyglada ,chodzi mi o raczej chlodny odcien brazu -taki z zoltym refleksem raczej i zeby wlosy nie byly matowe tylko swiecace??ktoras z Was moze zna taki produkt ??

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Jaki szampon kolor.lub farba da taki odcien

..to jak brąz ma być chłodny to jaki cudem na mieć żółty refleks jak żółty to cieply odcień......;> ja polecam koloryzacje z goldwell elumena..... jest kosztowna ale nie niszczy WOGOLE włosów nie zawiera WOGOLE amoniaku można o niej poczytać na necie ...... działa na podstawie przyciągania ładunków dodatnich z ujemnymi we włosie i nadaje piękny połysk...... nie bede sie rozpisywała ..... ale niestety jest kosztowna ;/ farbuje nią od 3 lat i żadna ale to żadna farba nie dała takiego efektu zresztą klientki powracaja i sa bardzo zadowolone......

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Jaki szampon kolor.lub farba da taki odcien

hehe no tak zolty -cieply ale chyba wiesz o comi chodzi o dcein brazu-a raczej szatynu zeby nie mial rudych-czerwonych reflexow ta farba goldwell ELUMENA nadaje sie? a jaki odcien nr polecisz?ktory nie ma w sobie rudosci-czerwonosci?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Jaki szampon kolor.lub farba da taki odcien

no wiem ale, napisałaś tak.... (chlodny odcien brazu -taki z zoltym refleksem raczej) to kochana albo,, taki albo taki wiem o co ci chodzi ,ale nie pamiętam palety na pamięć .... to kwestia dogadania się i dobrania koloru mozna.... połozyc brąz i np robić sobie plukanke fioletem niwelującym odcień pomarańczy .....czyli szampon mozesz kupić fioletowy kolorek ma i przemywac nim włosy a nawet pozostawic go 3 minutki na włosach i on schłodzi kolor ....natomiast elumen posiada w palecie brązy z chłołodnym odcieniem...... a kwestia tego jak się bedzie wypłukiwał zalezy od twojego koloru wyjsciowego czyli jaki masz na głowie to nie jest tak łatwo napisac.... na to przypada wiele czynnikow ....kwestia dobrego fryzjera ...dopytać i dobrze doradzic jeśli chcesz koloryzacje elumenem to nie zwykła farba nie dostaniesz tego nigdzie w hurtowni czy w sklepie ...... to specjalne farby dla salonów..... chociaż jeden sklep jest w necie który je sprzedaje..... ale to proces do tego potrzebne sa też inne składniki ;/ trzeba po prostu wiedzieć co i jak ;/ dlatego lepiej isc do fryzjera......ale jak chcesz sama to wystarczy farba która ci sie podoba i ten szampon fioletowy z joanny jagodowy pięknie pachnie i nie jest drogi....nie polecam farb w musach i piankach..... a jaki masz kolor naturalny włosów czy aktualny "??

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Jaki szampon kolor.lub farba da taki odcien

Mam pytanie jaki produkt pozwoli uzyskać taki kolor na włosach ?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki szampon kolor.lub farba da taki odcien

Mam pytanie jaki produkt pozwoli uzyskać taki kolor na włosach ?

Paola

Mi henna daje podobny odcień. Na początku bardziej widać rudość i stopniowo przechodzi w brąz. Mniej rudego, a wiecej odcienia brazu wychodzi po hennie z amlą. Zależy też od ilości światła, w słońcu włosy mam rude, a w cieniu brązowe Tak to mniej wiecej teraz wygląda.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Jaki szampon kolor.lub farba da taki odcien

Mam pytanie jaki produkt pozwoli uzyskać taki kolor na włosach ?

Paola

To zależy jaki masz kolor wyjściowy,w ciemno nie da się określić

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Jaki szampon kolor.lub farba da taki odcien

Cudny jest ten kolor, o który pyta Paola:) Ja do tej pory, od kilku miesięcy farbowałam włosy szamponetką, jednak chcę zdecydować się na farbę do włosów, właśnie w takim kolorze brązu.
Ale bardzo obawiam się, że włosy bardziej zniszczę farbą. I teraz pytania do Was dziewczyny. Mianowicie, czy włosy bardzo mi się zniszczą farbowaniem? Aktualnie farbuję włosy szamponetką mniej więcej co miesiąc. Zaczyna mnie dobijać fakt, że kolor tak szybko się zmywa, szczególnie, że często myję teraz głowę, bo od czasu, gdy rozpoczęłam je farbować niesamowicie chłoną wszystkie zapachy, czego bardzo nie lubię. Dlaczego tak się dzieje? Czy farbą też będę musiała farbować tak często? I czy będę musiała farbować na nowo całość, czy wystarczy wtedy potraktować farbą tylko odrosty?

Re: Jaki szampon kolor.lub farba da taki odcien

Tak od razu może się nie zniszczą, ale przy ciagłym farbowaniu ich stan z czasem może uledz pogorszeniu. Nie jestem fryzjerką, ale farbowałam się non stop kilkanaście lat. Odrost zmuszał do kolejnego farbowania. Dziwnie się wygląda, kiedy postanawia się przestać farbować i odrost sięga do połowy głowy Z własnego doświadczenia mogę tylko powiedzieć, że z biegiem lat moje włosy nieco straciły z objetości i bardzo mi sie rozdwajały końce. Mogę tylko się domyslać, że po części jest to skutek farbowania. Teraz włosy barwię tylko henną i myśle że już nie wrócę do zwykłych farb chemicznych. Przez cały miesiąc włosy nie tracą blasku, lekko zmienia się tylko odcień, ale nigdy jeszcze nie byłam tak zadowolona z efektu jak teraz. Dopiero trzy razy użyłam henny w proszku, ale już widzę, że mniej włosów wyczesuję. Myśle, że po roku stosowania będę mogła powiedzieć wiecej dobrego Polecam

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Jaki szampon kolor.lub farba da taki odcien

Farba włosów nie zniszczy o ile będziesz dbać o włosy, farbowałam włosy na bardzo jaśniutki popiel wellatonem 12/1 przez 2 lata przy mojej pielegnacji nic sie nie pogorszylo,z powodu nawrócenia AZS byłam zmuszona zaprzestać farbowania. Odrosty po roku czasu sięgały mi do nosa,nie wyglądało to ładnie,co w sumie widac na zdjęciu profilowym jest z tamtego okresu własnie,przez nie farbowanie włosy nabrały na kurczakowej poświacie. Farbą też trzeba farbować co miesiąc.Ja farbowałam sam odrost a 15 min przed końcem farbowania malasowałam z wodą na całe włosy.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Jaki szampon kolor.lub farba da taki odcien

Mam pytanie jaki produkt pozwoli uzyskać taki kolor na włosach ?

Paola

To zależy jaki masz kolor wyjściowy,w ciemno nie da się określić


Mam naturalnie ciemny brąz.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: