Jaki podkład wybrać? :/

  • 2017-02-01, o 18:49
  • 34
  • 8 351
  • 26
  • 25

Re: Jaki podkład wybrać? :/

bourjois ma średnie krycie i lubi pomarańczowieć na twarzy

revlon można stopniować nawet do pełnego krycia, jednak przy dłuższym stosowaniu pogarsza stan cery (przy pojedyńczych użyciach nie szkodzi) 

szaraem

Re: Jaki podkład wybrać? :/

O tak, myślę, że Revlon CS jest dobry. Wiele makijażystek go używa :) A do cer bardziej suchych polecam Bourjois Healthy Mix :) No i koniecznie rozjaśniacz i przyciemniacz do podkładów, najlepsze z NYX :D 

2017-02-02 10:39:11 autor madzikowelove

 

Zgadzam się :P

Re: Jaki podkład wybrać? :/

revlon jest nawet ok ale na codzień jest bardzo cięzki, po pewnym czsie skóra zaczęła mi wysychać no i niestety zatyka pory. Teraz mam mineralny z annabelle minerals jest o wiele lepszy, utzrymuję się tez długo i ma skład tylko minerały bez innych slsów i zapychaczy.

Re: Jaki podkład wybrać? :/

revlon jest nawet ok ale na codzień jest bardzo cięzki, po pewnym czsie skóra zaczęła mi wysychać no i niestety zatyka pory. Teraz mam mineralny z annabelle minerals jest o wiele lepszy, utzrymuję się tez długo i ma skład tylko minerały bez innych slsów i zapychaczy.

2017-02-03 22:03:41 autor gabryśka

nie słyszałam o nim, muszę go wypróbować

Re: Jaki podkład wybrać? :/

Revlon na początek jest ok:)

Re: Jaki podkład wybrać? :/

Coś kryjącego np revlon, nawilżającego healthy mix :)

Re: Jaki podkład wybrać? :/

możesz zacząć np. od revlon color stay i dokupić mixer z nyx mają kilka rodzajów

2017-02-01 19:01:27 autor szaraem

 

Dokładnie

Re: Jaki podkład wybrać? :/

Revlon jeśli coś tańszego, oprócz tego Makeup Atelier Paris, Kryolan ale to są droższe marki. Mixer to fajna rzecz ale warto mieć jakiś jasny żółty podkład, różowy no i ciemniejsze, żeby mieszać. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki podkład wybrać? :/

Ja też zaczynałam na Revlonie :)

2017-02-02 10:52:38 autor duszek86

 

Które odcienie kupiłaś? Czy mieszałaś z NYX ? :)

Re: Jaki podkład wybrać? :/

Osobiście polecam Rimmel, Fresher Skin- super się utrzymuje :) Mój numer jeden wśród kosmetyków

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: