Jaki podkład?

  • 2013-09-07, o 14:08
  • 31
  • 11 882
  • 22
  • 28

Jaki podkład?

Dziewczyny, macie problem z jego dobraniem? Ja jeszcze nie znalazłam ideału. A to za lekki, a to za gęsty,a to się waży, a to nie maskuje jak trzeba, o doborze koloru nie wspominając. Mam mieszaną skórę, w bardzo jasnym kolorze, skłonną do rumieńców. Jak szukacie podkładu, jakie są wasze ulubione?

"Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak, jakby nic nie było cudem, albo tak jakby cudem było wszystko."

Re: Jaki podkład?

Paese matte&cover albo Bell matujący (biała tubka) krycie ok, konsystencja pośrednia nie lejąca ale też nie gęsta.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Jaki podkład?

Mój ulubiony to podkład soraya HD kryjący. Nie jest ciężki, a dobrze kryje i jest trwały. No i cena niewygórowana to też duży plus

Re: Jaki podkład?

Dziewczyny, macie problem z jego dobraniem? Ja jeszcze nie znalazłam ideału. A to za lekki, a to za gęsty,a to się waży, a to nie maskuje jak trzeba, o doborze koloru nie wspominając. Mam mieszaną skórę, w bardzo jasnym kolorze, skłonną do rumieńców. Jak szukacie podkładu, jakie są wasze ulubione?

2013-09-07 14:08:09 autor dresq

dokaldnie znam ten ból

Re: Jaki podkład?

Revlon CS jest świetny, ale jakoś nie mogę go nazwać swoim ideałem, więc poszukiwania nadal trwają.

Re: Jaki podkład?

ja cały czas poszukuje swojego ideału

Re: Jaki podkład?

Ja uwielbiam Revlona

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki podkład?

A ja kocham podkład loreal true match. Mój ideał <3

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Jaki podkład?

idealnego podkładu kobieta szuka podobno całe życie :D

Re: Jaki podkład?

ja uwielbiam Dr Irena Eris

Re: Jaki podkład?

Kobieta wszystkiego szuka całe życie.. Nie podobno.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: