Jaki podkład do cery cichej polecacie zakupić?

  • 2021-10-19, o 19:10
  • 17
  • 1 043
  • 11
  • 14

Re: Jaki podkład do cery cichej polecacie zakupić?

przydaloby się coś nawilżajacego.. ja to mam az taka suchą skórę, że mi się łuszczy i normalnie takie suche skórki mam :(

2022-05-14 07:04:54 autor minionka

Polecam ci zakupić do łuszczącej się cery krem z dużą zawartością emolientów bądź/i ceramidów 

Re: Jaki podkład do cery cichej polecacie zakupić?

przydaloby się coś nawilżajacego.. ja to mam az taka suchą skórę, że mi się łuszczy i normalnie takie suche skórki mam :(

2022-05-14 07:04:54 autor minionka

Polecam ci zakupić do łuszczącej się cery krem z dużą zawartością emolientów bądź/i ceramidów 

2022-05-16 14:35:08 autor jagodach

 

Krem z cerave jest super!
K.K.

Re: Jaki podkład do cery cichej polecacie zakupić?

a moze krem bb? Ja mam taki fajny ktory ładnie nawilza i dodaje troche kolorku przy okazji, dla mnie super rozwiązanie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki podkład do cery cichej polecacie zakupić?

No myslalam o kremie bb ale troche sie boje, czy da rade i czy przykryje niedoskonalosci?

Re: Jaki podkład do cery cichej polecacie zakupić?

ja uzywam z tołpy, z serii hydrativ, jak dla mnie rewelacja, bardzo lekki, fajnie sie wchłania 1f609.png na notino jest z tego co pamietam

Re: Jaki podkład do cery cichej polecacie zakupić?

ja uzywam z tołpy, z serii hydrativ, jak dla mnie rewelacja, bardzo lekki, fajnie sie wchłania 1f609.png na notino jest z tego co pamietam

2022-05-25 17:56:31 autor starawiedzma

Mnie kosmetyki Tołpa bardzo zapychają, za to do ciała czy włosów lubię ich produkty.

Re: Jaki podkład do cery cichej polecacie zakupić?

No myslalam o kremie bb ale troche sie boje, czy da rade i czy przykryje niedoskonalosci?

2022-05-24 13:32:39 autor minionka

Zawsze na większe i te czerwone niedoskonałości możesz nałożyć punktowo korektor (w odcieniu zielonym albo np. beżowym), który zamaskuje niedoskonałości a następnie na to krem BB o właściwościach pielęgnacyjnych albo CC lub DD. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: