Jaki pędzel będzie najlepszy do korektora ?

  • 2015-09-11, o 22:09
  • 85
  • 28 932
  • 60
  • 75

Jaki pędzel będzie najlepszy do korektora ?

Hej ,chciałabym sobie zakupić pędzelek do korektora i zastanawiam się pomiędzy trzema modelami Kavai 62 ,Hakuro 64  i Zoeva 142. nie mam pojęcia który wybrac ja wiem że one sa bardzo podobne ale nigdy nie miałam jeszcze żadnego pędzla o tym kształcie i wogóle żadnego do korektora , nie wiem czy wybrać bardziej zbity czy mniej ,czy lepszy będzie dłuższy czy krótszy,każdy z tych pędzli ma inną długość włosia i nie wiem czy to ma jakieś znaczenie i która długośc włosia jest lepsza ,zalezy mi żeby był bardzo miękki, może któraś z Was ma własnie ktoryś z tych modeli albo dwa i może je porównać .doradźcie mi dziewczyny proszę...

Re: Jaki pędzel będzie najlepszy do korektora ?

Do rozcierania korektora używam Glambrush O9 i jestem z niego bardzo zadowolona. Z Hakuro używam h60 do nakładania korektora. Niestety nie mam pędzli o które pytasz :(

Re: Jaki pędzel będzie najlepszy do korektora ?

Ja mam Kavai nr 62. Świetnie sprawdza się z korektorem, le można też nim rozetrzeć cienie na mgiełkę - taki bonus:)

Wiem, że Zoeva ma też bardzo dobry pędzel do korektora. Jeszcze go nie mam, ale zamierzam mieć.

Gdybym miała jeszcze raz kupować pędzel do korektora to wybra,łąbym Kavai i/lub Zoevę.  

Re: Jaki pędzel będzie najlepszy do korektora ?

wydawało mi sie ze ten z Kavai jest za zbity i za krótki do korektora dlatego myślałam własnie o dłuższej zoevie albo rzadszym hakuro 63 . czyli ogólnie pędzli hakuro zarówno 63 jak i 64 mi nie polecasz ?

Re: Jaki pędzel będzie najlepszy do korektora ?

Ja polecam Kavai 62. Świetnie aplikuje się nim korektor pod oczy jak i na niedoskonałości. Można nim doskonale rozetrzeć produkt, żeby wtopił się w skórę czy podkład.

Re: Jaki pędzel będzie najlepszy do korektora ?

ja mam zamiar zakupić pędzelek do korektora i również sie zastanawiam który będzie najlepszy.

Re: Jaki pędzel będzie najlepszy do korektora ?

Gosia, on jest dość zbity, ale to sprawia, że nie robi smug i zbiera nadmiar produktu. Przy tym jest sprężysty. Hakuro nie znam, ale kiedyś też się nad nimi zastanawiałam. Potem dorwałam Kavai i już nie chciałam. To co mi się nie podobna w Hakuro - ale to inne modele, a konkretnie h79. Robi swoje, jest mięciutki, ale denerwują mnie te odstające włoski. Ten z Zoevy jest dłuższy i większy, więc podejrzewam, że też będzie super. Jeśli podobają ci się te modele z Hakuro to bierz. Ja chwalę 63 Kavai, bo przy okazji mi pięknie cienie rozciera jak inne pedzle mi na przykład schną. H 63 i h64 mają bardzo zbliożone kształty, więc jeśli one ci się podobają i uważasz, że sprawdzą się u cb to śmiało bierz.  

Re: Jaki pędzel będzie najlepszy do korektora ?

rzeczywiście te Hakuro są  na pierwszy rzut oka podobne do siebie ale z tego co teraz patrze to ten 63 jest krótszy i mniej zbity a 64 jest większy,dłuższy i bardziej zbity.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki pędzel będzie najlepszy do korektora ?

do korektora najlepiej sprawdzi się krótki, zbity i lekko zaokrąglony pędzel. :)

Re: Jaki pędzel będzie najlepszy do korektora ?

Korektor nakładac nejlepiej palcami lub beautyblenderem! 

Re: Jaki pędzel będzie najlepszy do korektora ?

Ja polecam Kavai 62. Świetnie aplikuje się nim korektor pod oczy jak i na niedoskonałości. Można nim doskonale rozetrzeć produkt, żeby wtopił się w skórę czy podkład.

2015-09-12 11:50:03 autor

To prawda, tani syntetyk ale mięciutki i okrągły u podstawy. Też mam i sobie chwalę tego Kavai.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: