Jaki (najlepiej drogeryjny) rozświetlacz pozwoli mi osiągnąć taki efekt?

  • 2016-06-09, o 11:44
  • 33
  • 15 832
  • 29
  • 31

Jaki (najlepiej drogeryjny) rozświetlacz pozwoli mi osiągnąć taki efekt?

Re: Jaki (najlepiej drogeryjny) rozświetlacz pozwoli mi osiągnąć taki efekt?

Najprędzej Lovely, może nałożony na mokro i bardziej wklepany, dopiero potem roztarty dałby podobny efekt, bo sam w sobie jest dość mocny. :)

Re: Jaki (najlepiej drogeryjny) rozświetlacz pozwoli mi osiągnąć taki efekt?

Może jakiś w sztyfcie lub w płynie. Z tym że pozostaje kwestia koloru. Na pierwszym i ostatnim zdjęciu (szczególnie pierwszym) rozświetlacz wygląda na taki w odcieniach srebra, na środkowym na bardziej żółty ;p 

Re: Jaki (najlepiej drogeryjny) rozświetlacz pozwoli mi osiągnąć taki efekt?

srednio lubie rozswietlacze

Re: Jaki (najlepiej drogeryjny) rozświetlacz pozwoli mi osiągnąć taki efekt?

Ja - kiedy chce otrzymac superblysk stosuje cien do oczu perlowy, lub srebrny :) maja czesto duzo mocniejszy blysk niz typowy rozswietlacz 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki (najlepiej drogeryjny) rozświetlacz pozwoli mi osiągnąć taki efekt?

to wygląda jak rozświetlacz w sztyfcie

Re: Jaki (najlepiej drogeryjny) rozświetlacz pozwoli mi osiągnąć taki efekt?

Ja bym poleciła cień z essence o tej serii https://www.ladymakeup.pl/sklep/essence-cien-do-powiek-eyeshadow.html o nr 58 o ile jeszcze do gdzieś dostaniesz

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Jaki (najlepiej drogeryjny) rozświetlacz pozwoli mi osiągnąć taki efekt?

Hmm myślę, że taki efekt uzyska się rozświetlaczem nałożonym na mokro i ewentualnie pogłębionym jeszcze rozświetlaczem pudrowym. Przynajmniej ta dziewczyna na pierwszym zdjęciu ma bardzo mocno podkreślone kości policzkowe i wygląda to na produkt, który był nałożony na podkład. Jezeli chodzi o płynne rozświetlacze to nie mam rozeznania, zresztą w drogeriach jeszcze niewiele jest tego typu produktów w takiej formie. Ze swojej strony mogę polecić tylko prasowane chociażby Lovely Gold czy My Secret. Czasami niektóre cienie super moga się spr w tej roli. Trzeba kombinowac i eksperymentować. Ja spróbowałabym prasowany rozświetlacz zmieszać z odrobiną podkładu czy korektora i stworzyć taką płynną mieszankę ;)

Re: Jaki (najlepiej drogeryjny) rozświetlacz pozwoli mi osiągnąć taki efekt?

Mi bardzo przypomina efekt jaki daje rozświetlacz I♥Makeup :)

Re: Jaki (najlepiej drogeryjny) rozświetlacz pozwoli mi osiągnąć taki efekt?

Spróbuj rozświetlacza z Bell - HYPOAllergenic Face&Body Illuminating Powder - tworzy efekt tafli i jest bardzo zbliżony do tego z 1 zdjęcia

Re: Jaki (najlepiej drogeryjny) rozświetlacz pozwoli mi osiągnąć taki efekt?

KOBO Moonlight, on robi takie lustro ładne

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: