Jaki kolor wlosow ozywi doda blasku zmeczonej szarej cerze?

  • 2012-08-02, o 02:43
  • 49
  • 23 354
  • 28
  • 38

Jaki kolor wlosow ozywi doda blasku zmeczonej szarej cerze?

Czy ktoras z was ma pojecie ? Jaki kolor wlosow ozywi doda blasku swiezosci zmeczonej szarej cerze? jaki najlepszy odcien bedzie pasowal? a jakich odcieni unikac?

Prawdziwa, zielona ląka,ubrana w kolorowe kwiaty, promyki slońca ogrzewające moje plecy,spiew ptaków budzący mnie każdego dnia, łzy szczęścia,wiatr we włosach, spacery po lesie, świeży powiew wiatruWSZYSTKO CO ZIELONE TO DOBRO-sama natura nam podpowiada

Re: Jaki kolor wlosow ozywi doda blasku zmeczonej szarej cer

Ja bym się zajęła cerą gdyby była bez blasku, zmęczona..co do włosów , to je można odświeżyć np szamponem koloryzującym, ale to doda blasku tylko włosom..

Re: Jaki kolor wlosow ozywi doda blasku zmeczonej szarej cer

Ja bym się zajęła cerą gdyby była bez blasku, zmęczona..co do włosów , to je można odświeżyć np szamponem koloryzującym, ale to doda blasku tylko włosom..

RedBlush

A potem im go odejmie Szampon bardziej niszczy włosy niż farba.
Sądzę, że rozjaśnienie włosów wpływa odświeżająco na cerę, ale znów niszczy włosy. Może jakiś szampon rumiankowy albo taki ściągający kolor?

Re: Jaki kolor wlosow ozywi doda blasku zmeczonej szarej cer

Nie chodzi o rozjaśnianie włosów tylko o użycie szamponu koloryzującego w tym samym kolorze włosów co naturalny.

Re: Jaki kolor wlosow ozywi doda blasku zmeczonej szarej cer

A może jakiś ciepły odcień rudego

Re: Jaki kolor wlosow ozywi doda blasku zmeczonej szarej cer

tak jak Paola myślę, że jakiś odcień rudego, albo ewentualnie taki ciepły blond;)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Jaki kolor wlosow ozywi doda blasku zmeczonej szarej cer

A potem im go odejmie Szampon bardziej niszczy włosy niż farba. (komentarz do rady RedBlush)
_____________________________________________________________________________ (kreska oddzielająca)
Sądzę, że rozjaśnienie włosów wpływa odświeżająco na cerę, ale znów niszczy włosy. Może jakiś szampon rumiankowy albo taki ściągający kolor? (moja odpowiedź na pytanie SexyRzesySexyNogi)

Re: Jaki kolor wlosow ozywi doda blasku zmeczonej szarej cer

Balbina - szampon koloryzujący jest delikatniejszy dla włosów niż farba, przecież on nie wnika tak w głąb włosa jak farba, dlatego tak szybko się zmywa. Zobacz to dla potwierdzenia : http://zdrowie-i-uroda.wieszjak.pl/wlosy/290332,3,Jakie-farby-najbardziej-niszcza-wlosy.html

Re: Jaki kolor wlosow ozywi doda blasku zmeczonej szarej cer

Balbina ma rację. Też tak słyszałam i to od fryzjerki, że właśnie szampon koloryzujący jest bardziej szkodliwy dla włosów niż farba;/

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki kolor wlosow ozywi doda blasku zmeczonej szarej cer

hm pierwszy raz słyszę, bo wszędzie piszą, że odwrotnie..ale wiecie co jakiekolwiek odświeżenie włosów kolorem ożywi,wiem z własnego doświadczenia; mam czarne włosy i farbuję je o ton ciemniejsze, żeby tak żywiej wyglądały.No ale też co do zmęczonej cery to też się warto zająć skórą , bo sam kolor na włosach ze zmęczoną szarą skórą to tak jakby założyć super suknię do owłosionych nóg..

Re: Jaki kolor wlosow ozywi doda blasku zmeczonej szarej cer

hm .No ale też co do zmęczonej cery to też się warto zająć skórą , bo sam kolor na włosach ze zmęczoną szarą skórą to tak jakby założyć super suknię do owłosionych nóg..

RedBlush

A macie jakies sprawdzone sposoby na zmeczona szara skore ,zebys ja ozywic? moja skora jest bardzo wrazliwa

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: