Jaka różnica?

  • 2015-08-07, o 22:01
  • 34
  • 11 453
  • 25
  • 33

Jaka różnica?

Witam serdecznie, chciałabym zamówić długotrwałą pomadkę do ust. Jaka jest różnica jeśli chodzi o odcień między kolorem RW 07 a RW 15? Chciałabym kupić ten, który jest bardziej różowy, naturalny, nie lubię beżowych, a niestety na zdjęciach praktycznie nie widać żadnej różnicy między nimi. Czy w najbliższym czasie planują Państwo poszerzyć kolorystykę tego produktu?

Dziękuję za odpowiedź :)

Maggie

Re: Jaka różnica?

ja tez zaciekawiłam się tymi pomadkami ,tylko szkoda że na stronie jest dostępne tylko 7 kolorów ,w sumie to ja tez większej różnicy w kolorze między nimi nie widzę ,może mają bardzo zbliżone kolory i tylko różnią się wykończeniem ,jedna jest bez drobin z druga z małymi drobinami choć rw 15 to niby orange beige a rw 07 beige rose wiec może ta byłaby rozpartując po nazwie lepsza dla Ciebie ,swoją drogą napisz na adres sklepu na pewno tam Ci dobrze doradzą.

Re: Jaka różnica?

Próbowałam poszperać trochę w internecie ale za dużo chyba nie pomogę :) Znalazłam swatcha RW07 (wstawiam poniżej) oraz napisałam do konsultanta online z Make-Up Aterier, który napisał mi że zarówno Rw07 jak i Rw12 to raczej kolory natralne niż różowe. A jeśli interesuje cię coś różowego to poleca obejrzeć Rw12, ale jeśli nie lubisz typowych kolorów różowych to raczej ci się nie spodoba (przesyłam również zdjecie z internetu)  :)

 

Re: Jaka różnica?

BARDZO Wam dziękuję za pomoc! Dla pewności poczekam jeszcze na odpowiedź sklepu :) Faktycznie w internecie niewiele można znaleźć, stąd mój wątek. I tak pewnie zaryzykuję i zdecyduję na którąś z nich, bo jak sobie człowiek coś wbije do głowy... ;) Cóż, jestem maniaczką pomadkową i muszę ją mieć :) Z pewnością przyjrzę się też RW 12. Pozdrawiam i dziękuję! :D

Maggie

Re: Jaka różnica?

i jaka opinia?

Re: Jaka różnica?

Ciekawe kolory :) czy wiadomo jak z trwałością tego produktu?

Re: Jaka różnica?

Rw 12 dosyć ciekawa :)

Re: Jaka różnica?

śliczny kolorek

Re: Jaka różnica?

Piękny kolor

Re: Jaka różnica?

RW12 bardzo mi sie podoba

Re: Jaka różnica?

Rw07 to na pewno kolor bardziej beżowy niż różowy.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: