Jak wyglada wasza wieczorna pielegnacja?

  • 2019-08-03, o 09:39
  • 9
  • 2 195
  • 8
  • 10

Jak wyglada wasza wieczorna pielegnacja?

Jak wyglada wasza wieczorna pielegnacja?

Re: Jak wyglada wasza wieczorna pielegnacja?

Peeling lub żel, od czasu do czasu maska, krem lub olejek

Re: Jak wyglada wasza wieczorna pielegnacja?

oczy przykrywam płatkami do demakijżau i chwile sobie czekam aż się to rozmoczy i ścieram to co jest na oku, później mycie żelem, mycie pianką, tonik (czekam aż wyschnie), krem nawilżający.

Re: Jak wyglada wasza wieczorna pielegnacja?

1. mycie zębów 2. demakijaż najpierw delikatnie same rzęsy płatkiem z płynem mic. lub dwufaz.. 3. demakijaż całej twarzy żelem do mycia twarzy 4. uzup.demakijaż jeśli coś zostanie płynem micelarnym i jego spłukanie z twarzy czystą wodą (wiem, że nie trzeba ale jestem z tych co muszą bo nie lubię pozostałości płynu na twarzy). Raz w tyg. podczas mycia peelling drobnoziarnisty. 5. nałożenie kremu (nawilżającego lub odżywczego) albo olejku albo maseczka.

Re: Jak wyglada wasza wieczorna pielegnacja?

Odżywka na włosy, ale nie codziennie. Raczej co kilka dni.

Mycie ryjka - żel albo peeling. Jakiś krem pod oczy i na twarz.

Balsamuję całe ciało, wcześniej szczotkuję na sucho. No i tyle właściwie. 

Re: Jak wyglada wasza wieczorna pielegnacja?

Mycie wlosow - srednio co drugi dzien. Mycie twarzy - codziennie żelem i peelingiem. Kremowanie twarzy/ maseczki codziennie. Do tego codziennieszybki prysznic na reszte ciala.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak wyglada wasza wieczorna pielegnacja?

higiena jamy ustnej, demakijaż oczu, twarz tonik, nastepnie żel do mycia twarzy , krem pod oczy na nocny  na twarz

Re: Jak wyglada wasza wieczorna pielegnacja?

demakijaż chusteczkami micelarnymi, rozpuszczenie resztek makijażu i masaż twarzy olejkami do demakijażu, mycie twarzy pianką albo żelem peelingującym, tonizacja cery hydrolatem w sprayu, serum (lub coś nawilżającego co się całkowicie i szybko wchłania np. pantenol), krem pod oczy, krem na noc. Czasem na koniec spryskuję (2-3 psiknięcia) jeszcze raz twarz jakąś naturalną mgiełką z lodówki, a od czasu do czasu zamiast kremów używam maski no i co jakiś czas stosuje też odżywkę na rzęsy i brwi.

Re: Jak wyglada wasza wieczorna pielegnacja?

Zależy od dnia. Jeżeli mam pełny makijaż to zmywam go żelem. Jeżeli jestem "saute" to od razu przechodzę do płynu micelarnego i kremu nawilżającego. Maski, peelingi raczej robię w ciągu dnia. 

Re: Jak wyglada wasza wieczorna pielegnacja?

Jeśli mam makijaż to robię demakijaż oczu, następnie twarzy. 2-3 razy w tygodniu peeling. Zawsze myję twarz żelem lub pianką, tonizuję. Aplikuję krem pod oczy oraz krem na całą twarz + szyja i dekolt. Czasem przed kremem sięgam po serum. Jestem natomiast niesystematyczna w robieniu maseczek. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: