Jak ksiżke aktualnie czytasz?

  • 2017-01-11, o 15:29
  • 26
  • 6 742
  • 23
  • 23

Re: Jak ksiżke aktualnie czytasz?

Nie czytam żadnej ale sie zmierzam(think)

Re: Jak ksiżke aktualnie czytasz?

Nie czytam żadnej ale sie zmierzam(think)

2017-01-11 21:29:57 autor aureliax

Czytalam wszystko, co wpadlo mi w ręce, od thrillera, aż po lekkie łatwe i przyjemne, typu Chmielewska, Ta to zawsze na poprawę humoru. Kocham ksiązki, niestety poleglam przy Kingu ( pomysly ma super, gorzej z realizacją, tzn jeżeli facet opisuje przykładowo drzewo przez kilka stron, no to sorry, ale ja zapominam o co mu chodziło...) Nie dałam rady też ,, Dziewczynie z pociągu", co jest o tyle dziwne, że lubię książki psychologiczne. Jeszcze do niej podejdę, nie poddam się tak łatwo.

Re: Jak ksiżke aktualnie czytasz?

aktualnie nic nie czytam

Re: Jak ksiżke aktualnie czytasz?

Ja mam straszne zaległości w czytaniu, półka oczekujących mi się ugina ;P Koralin jaką książkę Kinga czytałaś? Ja zaliczyłam kilka i każda zrobiła na mnie wrażenie. Opisany każdy szczegół i budowanie napięcia, ja jestem raczej zwolenniczką jego twórczości :-) Dziewczyny z pociągu nie czytałam ale dopiszę do listy. 

Re: Jak ksiżke aktualnie czytasz?

"Tylko martwi nie kłamią" K.Bondy

Re: Jak ksiżke aktualnie czytasz?

Kwiat pustyni :) 

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Jak ksiżke aktualnie czytasz?

Żadnej aktualnie:)

Re: Jak ksiżke aktualnie czytasz?

Ja mam straszne zaległości w czytaniu, półka oczekujących mi się ugina ;P Koralin jaką książkę Kinga czytałaś? Ja zaliczyłam kilka i każda zrobiła na mnie wrażenie. Opisany każdy szczegół i budowanie napięcia, ja jestem raczej zwolenniczką jego twórczości :-) Dziewczyny z pociągu nie czytałam ale dopiszę do listy. 

2017-01-13 14:50:13 autor AniaLadyMakeUp

Widzisz, właśnie chodzi  o to, że King w opisywaniu szczegółów posunął się do perfekcji, a mówiąc kolokwialnie, przegiął. A może to mnie brak cierpliwości do Jego twórczości, bo pomysły ma niedoścignione  i zaskakujące. Wolę ekranizację,  co mnie się nigdy nie zdarza. Ksiązka zawsze będzie lepsza niż film, niestety nie w przypadku Kinga. Ale to tylko moje skromne zdanie. Robiłam wiele podejść i za każdym razem, fiasko. Ostatnią była chyba Bezsenność, ale głowy nie dam. Mnie urzekły książki Mastertona czy też Kutza, fakt cięzki kaliber, ale kiedy mam dość, wtedy sięgam po Chmielewską, szczególnie lubię Lesia i Wszystko Czerwone, zresztą wszyskie Jej komediowe kryminały dzialają na mnie jak najlepsza  czekolada.Był nawet czas, że dla Jej książek wstawałam z łóżka...Polecam. Przeczytaj chociażby z ciekawości, tyle tylko, że to leciutkie, pełne humoru kryminały. Tak jak napisałam wyżej najlepiej zacząć od ,, Lesio'' Joanna Chmielewska. Wspaniałe  antidotum na zły i jeszcze gorszy dzień. Polecam. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak ksiżke aktualnie czytasz?

Nie lubię czytać ;)

Re: Jak ksiżke aktualnie czytasz?

Niedawno zaczęłam czytać 50 twarzy Greya:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: