Jak chronicie wasze rzesy przed szkodliwym dzialaniem slonca

  • 2011-07-09, o 14:32
  • 30
  • 8 404
  • 19
  • 27

Jak chronicie wasze rzesy przed szkodliwym dzialaniem slonca

Witajcie DZiewczyny ,jak chronicie swoje rzesy przed szkodliwym dzialaniem slonca na plazy?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Jak chronicie wasze rzesy przed szkodliwym dzialaniem sl

hmm.... cóż... wstyd się przyznać, ale jakos specjalnie się nad tym nie zastanawiałam ;p ja codziennie na brwi i rzęsy nakładam odżywkę wzmacniającą ze skrzypem, tatarakiem i lnem z Celii no i potem na rzęsy tuszyk oczywiście

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Jak chronicie wasze rzesy przed szkodliwym dzialaniem sl

aaa i okulares of course hehehehe

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Jak chronicie wasze rzesy przed szkodliwym dzialaniem sl

Ja tez nigdy sie nad tym nie zastanawialam:) tak jak napisała Izka - okulary przeciwsłoneczne, ale to bardziej na oczy, jeszcze nie słyszałam o maskarze ani odżywce do rzęs z filtrami, ale może to tylko moja niewiedza:) zwykle na plaże nawet nie używam tuszu do rzęs:)

Re: Jak chronicie wasze rzesy przed szkodliwym dzialaniem sl

no w sumie na plaże to ja też nie i zastanawiam się czy henny nie zrobić ;p od dawna robię henne na brwi a właściwie odkąd się przefarbowałam na ciemno bo jestem naturalna blondynką i wygladałam jakby tych brwi nie było a kredka nie jest tak wygodna na co dzień. No i tak się zastanawiam jeszcze nad tymi rzęsami, zawsze jak się idzie na plażę to jednak "coś" jest na tej buzi no i jest to tańsze niż permanentny ;p

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Jak chronicie wasze rzesy przed szkodliwym dzialaniem slonca

nawet o tym nie myślalam

Re: Jak chronicie wasze rzesy przed szkodliwym dzialaniem slonca

Ja też o tym nie myślałam :)

Re: Jak chronicie wasze rzesy przed szkodliwym dzialaniem slonca

Ale co się dzieje z tymi rzęsami od ślońca? Płowieją? Stają się łamliwe? :D

Re: Jak chronicie wasze rzesy przed szkodliwym dzialaniem slonca

Dbamy zawsze, niezależnie od słońca i stymulujemy zdrowe i gęste rzęsy. A tak serio, spróbuj serum stymulujące do rzęs Floslek. Na słońcu czy bez i tak nie będziesz mieć problemów.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak chronicie wasze rzesy przed szkodliwym dzialaniem slonca

Ja unikam słońca i nie wystawiam się na nie niepotrzebnie.  

Re: Jak chronicie wasze rzesy przed szkodliwym dzialaniem slonca

ja nakładam uv rowniez na powieki i rzesy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: