JAKI KSZTAŁT PĘDZLA DO RÓŻU BĘDZIE NAJLEPSZY ?

  • 2015-09-22, o 22:25
  • 74
  • 25 429
  • 52
  • 64

JAKI KSZTAŁT PĘDZLA DO RÓŻU BĘDZIE NAJLEPSZY ?

hej dziewczyny chciałabym się zapytać jaki pędzel do różu mi polecacie bardziej w stylu skunksa typu ZOEVA 122 Petit Stippling lub ZOEVA 125 Stippling(choc nie wiem czy ten nie będzie za duzy) czy zupełnie inny kształt czyli ZOEVA 128 Cream Cheek ?  jesli zastanawiałybyście sie pomiędzy zoeva 122 a 128 to który byście wybrały ?

Re: JAKI KSZTAŁT PĘDZLA DO RÓŻU BĘDZIE NAJLEPSZY ?

ja za bardzo nie pomoge bo wogóle różu nie uzywam ale w sumie nigdy nie wiadomo kiedy mi sie odmieni a tez chętnie poczytam jaki pędzel jest do tego najlepszy

Re: JAKI KSZTAŁT PĘDZLA DO RÓŻU BĘDZIE NAJLEPSZY ?

Zdecydowanie 128, ten kształt jest idealny do nakładania różu, bo samym czubeczkiem można delikatnie  nałożyć róż nawet na bardzo małych policzkach.

Re: JAKI KSZTAŁT PĘDZLA DO RÓŻU BĘDZIE NAJLEPSZY ?

Dobór  kształtu pędzla zależy od naszych preferencji - jednym lepiej nakładasięprodukt pędzlami skośnie ściętymi, inni wolą np. kształt jajeczka. Pędzel skośnie ścięty jest zawsze bezpieczną opcją. Na początek do ćwiczeń. Z drugiej strony pędzel typu skunks dobrze nakłąda np róże w kremie i te mocno napigmentowane, dzięki jego włosiu nie narobimy sobie plam. Jednak na początek polecałabym chyba pędzelek skośny, tak dla poćwiczenia i nabrania wprawy.  

Re: JAKI KSZTAŁT PĘDZLA DO RÓŻU BĘDZIE NAJLEPSZY ?

ja tez bym miała dylemat jaki model wybrać

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: JAKI KSZTAŁT PĘDZLA DO RÓŻU BĘDZIE NAJLEPSZY ?

mnie osobiście najlepiej sprawdza się skośny Hakuro ;)

Re: JAKI KSZTAŁT PĘDZLA DO RÓŻU BĘDZIE NAJLEPSZY ?

Jestem poczatkującą w nakładaniu różu, wcześniej nie nakladałam, bo po prostu nie czułam takiej potrzeby. Róż nalozyłam pierwszy raz na jakąś specjalną okazję i od tej pory nie rozstajemy się :) do nakładania używam skośne scietego pędzla, bo taki poleciła mi pani w drogerii póki co pracuje mi się nim całkiem ok. Z czasem może pomyślę o zmianie na okrągły :))

Re: JAKI KSZTAŁT PĘDZLA DO RÓŻU BĘDZIE NAJLEPSZY ?

Ja bym wybrala 128

Re: JAKI KSZTAŁT PĘDZLA DO RÓŻU BĘDZIE NAJLEPSZY ?

A ja bym wzięła 122, bo skunks daje piękne delikatne wykończenie. Według mnie ciężko przesadzić z produktem no i kremowy róż też nim bez problemu nałożysz.

Re: JAKI KSZTAŁT PĘDZLA DO RÓŻU BĘDZIE NAJLEPSZY ?

ja mam skośny

 

Re: JAKI KSZTAŁT PĘDZLA DO RÓŻU BĘDZIE NAJLEPSZY ?

Ja do różu używam mały pędzel typu duo-fiber. Nabiera małą ilość produktu, a jak wiemy z różem można przesadzić ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: