Idealny podkład poszukiwany!

  • 2015-09-22, o 14:52
  • 42
  • 11 307
  • 24
  • 35

Idealny podkład poszukiwany!

Szykuję się na testowanie podkładów by znaleźć ten jedyny, prosze o pomoc i podpowiedzi, które Wam się sprawdzają. Mam raczej normalną cerę, więc wymogów zbyt dużych nie mam :)

Re: Idealny podkład poszukiwany!

Fajne są z l'oreal, Pierre rene, maybelline affinitone

Re: Idealny podkład poszukiwany!

A jaki pułap cenowy? Bo w sumie podkłady z MAP są praktycznie idealne ale kosztują pow. 100zł :(

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Idealny podkład poszukiwany!

Pierre rene skin balance jest ok, obecnie sama testuję, cena to ok. 20 -25 zł. Fajny jest też l'oreal True match, revlon colorstay ale to już też wyższa połka cenowa :)

Re: Idealny podkład poszukiwany!

Krem cc z avonu. Nie mam problemów ze skórą, więc ten jest dla mnie super. Wcześniej byłąm bardzo zadowolona z Bourjois Healthy mix. Z trochę bardziej ciężkich revlon color stay. Ale zdecydowanie nie na co dzień, raczej na większe wyjścia.  

Re: Idealny podkład poszukiwany!

Rimmel Match Perfection. Bardzo go lubię, ma lekkie krycie, pięknie i naturalnie wygląda na twarzy i bardzo długo się utrzymuje.

Re: Idealny podkład poszukiwany!

Ja z Revlonu (dostać go można spokojnie za ok 30 zł) przerzuciłam się na Pierre Rene Skin balance...nie miałam lepszego podkładu...

Re: Idealny podkład poszukiwany!

Bourjois- Healthy Mix :-)

Re: Idealny podkład poszukiwany!

Przy normalnej cerze najlepiej dobrać sobie podkład rozświetlający, by nadać cerze blasku :)

 

Polecam jak poprzedniczka Bourjois Healthy Mix i Rimmel Wake me up - oba są nie do zdarcia i przy częstych promocjach można je dostać za grosze :) 

Fotografka, wielka fanka makijażu i początkująca blogerka :) - wszystkie moje dotychczasowe prace są na moim instagramie: @crllbykarolinam :) x

Re: Idealny podkład poszukiwany!

nie znalazłam jeszcze swojego idealnego podkładu niestety

Re: Idealny podkład poszukiwany!

dla mnie Revlon jak na razie jest najlepszy, zaraz po nim Pierre Rene. Zastanawiam się jeszcze nad Bourjois 123, przez to że mam cerę mieszaną raczej rozświetlający Helathy Mix odpada. Używała któraś z Was 123? :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: