Idealny podkład dla mojej cery

  • 2015-07-20, o 14:27
  • 31
  • 10 837
  • 19
  • 25

Idealny podkład dla mojej cery

Cześć dziewczyny :) Od baaardzo długiego czasu testuję różne podkłady do twarzy oczekując na ten jedyny. Jak na razie najlepiej dla mnie spisuje się max factor colour adapt - nie tworzy on efektu maski, jest bardzo lekki, prawie doskonale kryje niedoskonałości ALE (otóż jest dla mnie małe ale) nie utrzymuje się długo, już po 4 godzinach  czuję, że mam tłustą cerę, świecę się i ponownie muszę nakładać podkład. Z innymi podkładami zaś mam problem z odcieniem... Może któraś z Was miała podobny problem i już się znim uporała? Czekam na rady. Pozdrowionka :)

~Domka

Re: Idealny podkład dla mojej cery

Hej, ja mam skórę mieszaną i dla mnie świetnie sprawdzają się kremy bb i cc. Z podkładów, które były dla mnie dobre mogę polecić Bourjois healthy mix. Jeśli i to nie wypali to może Revlon color Stay. Moja koleżanka używa go namiętnie przy przetłuszczającej się cerze i u niej podkład daje radę przez cały dzień.

Jeszcze pozostaje kwestia aplikacji produktu. Czy nakładasz palcami, pędzlem czy gąbkami? U mnie najlepiej sprawdza się nakładanie podkłądu czy kremu bb pędzlem. I poleczam tą metodę wszystkim;) 

Re: Idealny podkład dla mojej cery

Ja zawsze nakładam palcami, dla mnie to najwygodniejszy sposób i wydaje mi się, że palcami wszędzie dokładnie dotrę. Używałam już gąbek i pędzli, ale nic tak świetnie dla mnie nie sprawdza się jak palce. Poza tym nie wydaje mi się aby kwestia aplikacji podkładku miała wpływ na trwałość podkładku. Co do kremów BB i CC. Używałam tylko BB i fakt - są świetne (zależności też od marki) z tym, że znowu ten sam problem - trwałość i tłusta cera po paru h. Nie używałam jeszcze kremu CC... myślę, że tak samo się to skończy jak przy BB :( Chętnie spróbuję tego revlona o którym wspomniałaś, ale boję się znowu o odcień :(

~Domka

Re: Idealny podkład dla mojej cery

moim zdaniem nakładanie podkladu pędzlem sprawia że jednak dłużej utrzymuję sie na twarzy i mozesz fajnie stopniować krycie. ja uzywam pędzli Hakuro h 50 i h 54 na zmianę chociaz wole chyba jednak flat topy.

Re: Idealny podkład dla mojej cery

Ja od siebie mogę polecić kremy BB lub Revlon Color Stay to według mnie dwie najlepsze opcje ;) co do nakładania podkładów to ponoć najlepiej jest robić to pędzelkiem bo taki sposób nie tylko daje lepsze krycie ale i wydłuża trwałość podkładu :)

Re: Idealny podkład dla mojej cery

Oczywiście, że sam sposób nakładania ma duże znaczenie. Nie dość że krycie jest lepsze - ja akurat nie potrzebuj tego, bo moja cera nie sprawia problemów, ale samo wykończenie, efekt jakby airbrushowy, naturalny jak flawless skin. Ja osobiście nakładam pędzlem Kavai nr 24 - flat top i jest rewelacja.

 

Re: Idealny podkład dla mojej cery

Też myślę, że podkład nałożony np pędzlem dłużej utrzyma się niż nałożony palcami. Różne metody dają zupełnie różne efekty.

Re: Idealny podkład dla mojej cery

A nałożony Beauty Blenderem to już całkiem się trzyma :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Idealny podkład dla mojej cery

ciężko tak dobrac podkład

Re: Idealny podkład dla mojej cery

Ja używam revlon color stay, ale bardzo dobre jest tej wklepywanie podklady, wtedy na pewno utrzymuje się dłużej. Robię to pędzlem i jestem bardzo zadwolona z efektów :)

Re: Idealny podkład dla mojej cery

bourjois healthy mix- podkłąd idelalny

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: