Hybrydy Semilac - baza i top

  • 2015-08-07, o 09:47
  • 25
  • 12 381
  • 23
  • 24

Hybrydy Semilac - baza i top

Witam!Z góry przepraszam jeśli był już taki sam lub podobny temat. Przychodzę tutaj z pytaniem odnośnie hybrydy Semilac. Bardziej chodzi mi o to z jaką jeszcze bazą i topem dobrze współgra. Czy baza i top z cosmetics zone byłaby też ok czy lepiej już kupić z tej samej firmy?

 

Pozdrawiam

Re: Hybrydy Semilac - baza i top

Ja niestety nie pomogę bo ostatnio dopiero zaczęłam przygodę z hybrydami i zamrówno top, bazę jak i same lakiery mam z firmy Semilac ;)

Re: Hybrydy Semilac - baza i top

ja jeszcze nie próbowałam ,jakos nie mogę się przekonać ale widzę ze wiele dziewczyn zachwala to i ja może kiedyś spróbuję

Re: Hybrydy Semilac - baza i top

ja równiez nie próbowałam ale kolorki śliczne

Re: Hybrydy Semilac - baza i top

Myślę, że nie ma problemu używania lakierów z różnych firm. Na YT jest mnóstwo filmików, gdzie dziewczyny właśnie tak robią i sprawdza im się to.

Re: Hybrydy Semilac - baza i top

Też nie wiem jak to współgra z innymi firmami, bo używam wszystkiego z Semilac

Re: Hybrydy Semilac - baza i top

też jestem zwolennikiem używania produktów jednej firmy, niesttety niezawsze wszystko ze sobą dobrze współgra.. ja akurat mam zestaw z NeoNail, uwielbiam pięknie i długo błyszczące wykończenie jakie dają te lakiery (inlove)

Re: Hybrydy Semilac - baza i top

też jestem zwolennikiem używania produktów jednej firmy, niesttety niezawsze wszystko ze sobą dobrze współgra.. ja akurat mam zestaw z NeoNail, uwielbiam pięknie i długo błyszczące wykończenie jakie dają te lakiery (inlove)

Re: Hybrydy Semilac - baza i top

Też nie wiem jak to współgra z innymi firmami, bo używam wszystkiego z Semilac
2015-10-04 23:31:22 autor Olusska24

 

baza z semilac podobno współgra z lakierami silcare

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Hybrydy Semilac - baza i top

nie moge się przekonać

Bardzo ładne kolory :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: