HEAN - ALOE ACTIVE - Krem nawilżający

  • 2015-11-25, o 16:47
  • 41
  • 13 503
  • 20
  • 31

HEAN - ALOE ACTIVE - Krem nawilżający

 kochane może jest tu na forum posiadaczka cery mieszanej i może się wypowiedzieć o tym kremie ?? Bardzo mi na tym zależy bo nie mogę znajść dobrego kremu nwilżającego 

WeroniStyle

Re: HEAN - ALOE ACTIVE - Krem nawilżający

Krem nawilżający to podstawa dla każdej skóry. MAm cerę mieszaną i nie używam kosmetyków matujących czy walczących z sebum. Tutaj najważniejsze jest stystematyczne oczyszczanie i delikatne złuszczanie - u mnie co drugi dzień. Używam peelingu enzymatycznego, który rozpuszcze naskórek, a nie ściera go.  To u mnie się sprawdza. Kiedyś stosowałam kremy żele dla skóry mieszanej, moja cera była w gorszym stanie, a wcale nie jest problematyczna, mimo że mieszana. Nie mam wyprysków itp. Oprócz kremu nawilżam też skórę serum. JEst bardziej skoncentrowane i jestem bnardzo zadowolona z efektów.

Re: HEAN - ALOE ACTIVE - Krem nawilżający

dziękuję :D i ten peeling enzymatyczny dostane w pierwszej lepszej drogerii?

WeroniStyle

Re: HEAN - ALOE ACTIVE - Krem nawilżający

Nie używałam go ale chyba spróbuję

Re: HEAN - ALOE ACTIVE - Krem nawilżający

na drugim miejscu w składzie Mineral Oil, więc niczego dobrego nie można się spodziewać, będzie zapychać

Re: HEAN - ALOE ACTIVE - Krem nawilżający

W tAkim razie ominę go podczas zakupów

Re: HEAN - ALOE ACTIVE - Krem nawilżający

Krem nawilżający to podstawa dla każdej skóry. MAm cerę mieszaną i nie używam kosmetyków matujących czy walczących z sebum. Tutaj najważniejsze jest stystematyczne oczyszczanie i delikatne złuszczanie - u mnie co drugi dzień. Używam peelingu enzymatycznego, który rozpuszcze naskórek, a nie ściera go.  To u mnie się sprawdza. Kiedyś stosowałam kremy żele dla skóry mieszanej, moja cera była w gorszym stanie, a wcale nie jest problematyczna, mimo że mieszana. Nie mam wyprysków itp. Oprócz kremu nawilżam też skórę serum. JEst bardziej skoncentrowane i jestem bnardzo zadowolona z efektów.

2015-11-25 20:40:51 autor perla

jakiej firmy peelingu uzywasz?

Re: HEAN - ALOE ACTIVE - Krem nawilżający

Ma słaby skład

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: HEAN - ALOE ACTIVE - Krem nawilżający

Nie zachęcają mnie kremu z HEAN.

Re: HEAN - ALOE ACTIVE - Krem nawilżający

Nie znam tego kremu

Re: HEAN - ALOE ACTIVE - Krem nawilżający

ma slaby sklad

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: