Grey

  • 2015-09-22, o 11:35
  • 51
  • 16 204
  • 30
  • 47

Grey

Co sądzicie o najnowszej książce EL james? Lepiej się czyta niż ostatnie tomy 50 twarzy? Generalnie lubicie tą serię albo film, który nie miał za wysokich ocen? :)

Re: Grey

Jak dla mnie Grey to taki harlequin :) 3 cześć chyba najsłabsza

Re: Grey

Co sądzicie o najnowszej książce EL james? Lepiej się czyta niż ostatnie tomy 50 twarzy? Generalnie lubicie tą serię albo film, który nie miał za wysokich ocen? :)

2015-09-22 11:35:52 autor riley

Nawet nie wiedziałam, że wydała coś nowego ;)

Re: Grey

Ja tych" książek" nawet palcem nie tknę. Jak usłyszałam tzw, recenzję koleżanki, która zachwycała się tą miernotą......... pliz!!!! Czasem mam wrażenie, że im gorsza książka tym większy marketing i bombardowanie potencjalnego czytelnika reklamą z każdego rogu księgarni. Żenada.  

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Grey

Widziałam kawałek filmu ale nie mogłam przebrnąć przez resztę i wyłączyłam. To nie dla mnie kompletnie, nie kumam go i chyba nie skumam.

Re: Grey

Widziałam kawałek filmu ale nie mogłam przebrnąć przez resztę i wyłączyłam. To nie dla mnie kompletnie, nie kumam go i chyba nie skumam.

2015-09-22 18:27:44 autor

zgadzam się całkowicie

Re: Grey

Nie oglądałam i nie czytałam i nie żałuję :)

Re: Grey

Pierwsze trzy części- moim zdaniem super :) O ostatniej części "Grey" wiedziałam, że ma wyjść ale jak już wyszła to nawet nie zauważyłam żadnej informacji na ten temat... Dopiero w tesco przy kasie zobaczyłam, że jest na poromocji i  byłam w szoku. Kupiłam i męczę ją już drugi tydzień, nie czyta się tego tak dobrze jak całą trylogie. 

Co do filmu, moim zdaniem dobrze zrobiony choć spodziewałam się czegoś lepszego, przynajmniej soundtrack jest świetny :)

http://carmillabeauty.blogspot.com/ - zapraszam na mojego bloga :)

Re: Grey

a ja się zbieram do kupna i nie mogę, choć 50 twarzy mnie wciągnęło

Re: Grey

Ja poczekam, aż będzie dostępne w mojej bibliotece.

Re: Grey

Mnie do tego nie ciągnie
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: