Gdzie kupujecie kosmetyki?

  • 2016-08-10, o 16:44
  • 82
  • 24 225
  • 67
  • 59

Gdzie kupujecie kosmetyki?

Hej :) Jakie sklepy internetowe z kosmetykami polecacie? (oprócz ladymakeup) :) Z góry wielkie dzięki za pomoc! :)

Re: Gdzie kupujecie kosmetyki?

Ja kupuję kosmetyki w sklepie internetowym Kosmetyki Reflect. Jestam dużo markowych, fajnych kosmertyków. Dobre ceny, a na tym bardzo mi zalezy, bo nie jestem jakąś fanką wydawania milionów na kosmetyki 

Re: Gdzie kupujecie kosmetyki?

Jeśli chodzi o Kosmetyki Reflect to znalazłam niezwykle pozytywną opinię o nich w Internecie na jakimś forum i pomyślałam, że spróbuję. Podzielam opinię Pani powyżej;) bez sensu wydawać więcej w stacjonarnych sklepach.

Re: Gdzie kupujecie kosmetyki?

Wiecie, chyba skuszę się jednak na zakupy w ekobieca.pl, znalazłam kilka tematów na innych forach gdzie zachwalają sobie ten sklep :)

Re: Gdzie kupujecie kosmetyki?

ja czasem kupuję na mintishop albo kosmetykizameryki ale przeważnie ladymakeup :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Gdzie kupujecie kosmetyki?

Ja generalnie zawsze staram się szukać ciekawych promocji i rabatów w sklepach internetowych, gdzie wybór kosmetyków jest bardzo szeroki, wystarczy tylko znaleźć ten dobry i uczciwy sklep na którym sie nie zawiedziemy.

Re: Gdzie kupujecie kosmetyki?

Najbardziej lubię ladymakeup, ale oprócz tego to tylko na cocolicie:)

Re: Gdzie kupujecie kosmetyki?

Najbardziej lubię ladymakeup, ale oprócz tego to tylko na cocolicie:)
2016-10-12 18:46:22 autor Thexx

 

Ja tak samo:))))

Re: Gdzie kupujecie kosmetyki?

stacjonarnie: hebe, rossman, sephora, douglas, super pharninternetowo: perfumesco, ladymakeup, cocolita

Re: Gdzie kupujecie kosmetyki?

rossman

Re: Gdzie kupujecie kosmetyki?

A ja zkolei unikam tych wszystkich sieciówek i kosmetyków typowo drogeryjnych, odstarsza mnie skałd i ilośc parabenów które zawierają. Fajne promocje włąśnei na ksometyki można znaleźć w sklepach interentowych, wystraczy poszukać.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: