Farbki akrylowe

  • 2012-05-25, o 08:01
  • 34
  • 16 954
  • 30
  • 33

Farbki akrylowe

Witam ja z takim pytaniem odnośnie właśnie farbek do zdobieni paznokci. Czy można używać takich zwykłych farbek akrylowych dostępnych w sklepach dla artystów, czy tylko specjalnych do tego celu przeznaczonych?
Nie ukrywam, że tubki akryli dla plastyków za 12 zl kuszą niesamowicie nie wiem jednak jak to się zachowuje na pazurkach, czy szybko schodzi, ile schnie i jak zabezpieczyć, żeby to nie uległo uszkodzeniu żadnemu
Bardzo proszę o jakieś porady
Dzięki i pozdrawiam

http://kiniak985.pinger.pl/

Re: Farbki akrylowe

W życiu nie pomyślałabym o tym, żeby używać akryli malarskich do paznokci.. sama nie miałam akryli na paznokciach ale te malarskie już mam, ale nie mogę powiedzieć jak działają na paznokciach bo zwyczajnie o akrylowych paznokciach nie mam bladego pojęcia. Jednak czytałam właśnie na innych forach, ze niektóe dziewczyny malują paznokcie farbami malarskimi i bardzo sobie chwalą taki sposób zdobienia :)

Re: Farbki akrylowe

zastrzeliłas mnie tym pytaniem powiem szczerze

Re: Farbki akrylowe

Chyba nawet przez myśl by mi to nie przeszło szczerze mówiąc. :P 

Re: Farbki akrylowe

mnie również

Re: Farbki akrylowe

Myślę, że nie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Farbki akrylowe

Niee. raczej nie ;/

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Farbki akrylowe

Zdecydowanie tak! Oczywiście same zdobienia, a nie całą płytke paznokcia ;)Poniżej prezentuję Wam przykładowe zdobienia wyczarowane farbkami akrylowymi oraz... KREDKAMI akwarelowymi ;) Obecnie zdobi się również stylografem (dosłownie stalówką) i rapidografem (pisakiem kreślarskim)

 

 

Re: Farbki akrylowe

super

Re: Farbki akrylowe

Czyli zamiast lakeirów, to wystarczy paletka akryli i można się bawić w mieszanie, tak? :)

Re: Farbki akrylowe

Piękne te wzory na przykładach. Nie wiedziałam, że tak mozna wykorzystać akryle, zawsze myślałam, że kiedy jest mowa o akrylach, chodzi o jakieś specjalistyczne akryle do paznokci :D

Jana
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: