FUNDACJA "DLA SCHRONISK" PROSI O POMOC DLA PRZYTULISKA W HAR

  • Temat zamknięty
  • 2012-03-14, o 15:05
  • 1
  • 2 797
  • 1
  • 2

FUNDACJA "DLA SCHRONISK" PROSI O POMOC DLA PRZYTULISKA W HAR

FUNDACJA "DLA SCHRONISK" PROSI O POMOC DLA PRZYTULISKA W HARBUTOWICACH"

Przytulisko w Harbutowicach prowadzi Pani Małgorzata Dobrzańska wraz z mężem. Opiekują się prawie setką psów. Poświęcają całe swoje życie na zajmowanie się niechcianymi psami, często bezczelnie podrzucanymi pod bramę Przytuliska. Warunki życia dla podopiecznych Przytuliska nie są złe, Pani Małgorzata z całych sił stara się pomagać odrzuconym zwierzętom, otacza je bezinteresowną miłością, jednak zajmowanie się prawie setką psów nie należy do łatwych rzeczy.

Brak większej liczby wolontariuszy sprawia, że Pani Małgorzata nie ma możliwości udania się z własnym zdrowiem do lekarza. Adopcje w Przytulisku nie należą do jego codzienności, a psów z tygodnia na tydzień przybywa.

Dlatego Fundacja "Dla Schronisk" prosi o pomoc dla Przytuliska w Harbutowicach. Jak można pomóc?

Darowiznę finansową można przekazać na konto Przytuliska w Harbutowicach podane na oficjalnej stronie: http://przytulisko.harbutowice.pointblue.com.pl/ lub wpłacając na konto Fundacji "Dla Schronisk" z dopiskiem "HARBUTOWICE", oto konto Fundacji:

Citi Bank Handlowy

PL 22 1030 0019 0109 8530 0036 4350

Środki finansowe najbardziej potrzebne są na bieżące opłaty Przytuliska, a także opłaty weterynaryjne dla tych najbardziej chorych psiaków, ale również tych dopiero co podrzuconych.

Darowiznę rzeczową można przekazać bezpośrednio udając się do Przytuliska w Harbutowicach, lub przekazując ją do siedziby Fundacji "Dla Schronisk" w Krakowie.

A najbardziej potrzeba:

-środków czystości (m.in. proszków do prania),

-jedzenia w postaci makaronów i ryżu,

-mokrych karm dla psów w puszkach,

-suchych karm dla psów,

-budy dla psów,

-legowiska dla psów (nie stare ubrania),

-środków na pchły i kleszcze,

-świeżego mięsa w postaci np. porcji rosołowych,

W związku z małymi możliwościami transportu Przytuliska, radzimy przywieźć dary dla Przytuliska do siedziby Fundacji "Dla Schronisk", która bez problemu dostarczy potrzebne dary do Harbutowic.

Przypominamy, że każda para rąk przyda się do pomocy w Przytulisku w Harbutowicach.

Jeżeli chodzi o adopcje, psy nie są oddawane jako "psy na łańcuch". Każdy psiak potrzebuje kochającej rodziny i odpowiedzialnego właściciela. Dlatego prosimy o świadomą i odpowiedzialną decyzję o zaadoptowaniu psów z Przytuliska w Harbutowicach.

ZAPRASZAMY DO AUKCJI CEGIEŁEK NA ALLEGRO: http://bit.ly/yvhNoF

Na Naszej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku możecie zobaczyć zdjęcia wykonane przez Nas, podopiecznych Przytuliska w Harbutowicach. Oto adresy:

http://www.dlaschronisk.org/78/25-02-20 ... utowicach/

http://www.facebook.com/pages/FundacjaD ... 4090560523

Fundacja "Dla Schronisk" (http://www.dlaschronisk.org) stworzyła także krótki film promujący pomoc dla Przytuliska w Harbutowicach. http://vimeo.com/37489235

Re: FUNDACJA "DLA SCHRONISK" PROSI O POMOC DLA PRZYTULISKA W

Ja mam jobla na punkcie zwierzaków to posyłam dalej!

Szczególnie polecamy

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Y
Z

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

P

R

S

T

U

V

W

Y

Z

Fora: