Eyeliner

  • 2018-03-28, o 15:48
  • 7
  • 1 996
  • 8
  • 7

Eyeliner

Co myślicie o eyelinerach w piasku? Nigdy nie używałam takiego i jestem ciekawa opinie na ten temat. Boję się że twarda końcówka będzie sprawdzała się tak samo jak twarda w wolnistych eyelinerach w stozku, jest to dla mnie bardzo problematyczne i dlatego zawsze używam pędzelka ale chce wypróbować coś nowego. Tylko fajny w niedużej cenie bo jeśli się nie sprawdzi nie chce być stratna 80 zł

Re: Eyeliner

U mnie sprawdził się Astor Perfect Stay (grubsza wersja), końcówka jest miękka, nie drapie, przydaje się rano gdy nie mam za wiele czasu na makijaż, ale nadaje się raczej do standardowych kresek pod okiem czy zaznaczenia powieki, a do jaskółek czy precyzyjniejszych elementów może się nie sprawdzić. 

:)

Re: Eyeliner

ja już dwa razy próbowałam takich w pisaku i nie byłam zadowolona

Re: Eyeliner

U mnie sprawdza się zwykła kredka. Łatwo maluje się nią kreski a i poprawić zawsze można.

Blodka

Eyeliner - moja opinia

Miałam 2-3 różne eyelinery w pisaku, jednak u mnie sprawdzają się jedynie te w żelu. Są dla mnie o wiele wygodniejsze w użyciu, łatwiej mi nad nimi zapanować ;D

Re: Eyeliner

Mi pasują linery w pisaku L'Oreal, szczególnie taki z cieniutką końcówką. Niestety starła mi się nazwa i nie napiszę, jaki to dokładnie. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Eyeliner

wydaje mi się, że w pisaku szybko się jakby zapychają i przestają pisać... lepiej jak mają pędzelek. są też bardziej precyzyjne

Re: Eyeliner

Miałam w pisaku i nie podobał mi się, wole jednak chyba pędzelek jeśli już mam coś namalować ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: