Duże, uniwersalne paletki

  • 2015-06-10, o 16:16
  • 43
  • 19 442
  • 32
  • 37

Duże, uniwersalne paletki

Hejka.

 

Poszukuję paletek, a właściwie palet, bo zależy mi na dużych paletach z masą podstawowych kolorów + te przejściowe między nimi. Na razie mam Essential Mattes z MUR, czyli beże i brązy są uzupełnione, a obecnie szukam właśnie takich z masą różów i fioletów (pasują każdemu) i poza nimi dodatkowe zielenie, czerwienie, żółcie, pomarańcze, niebieskie barwy, etc.

 

Wiem, że zestawy z Peggy Sage są dość kiepskie jeśli chodzi o jakość. Rozumiem, że cień może się osypać za cenę pigmentacji (coś jak Sleek), ale one niestety jej nie mają powalającej. Oczywiście zależy mi przede wszystkim na matach, ale część pereł może być jak najbardziej w palecie.

 

Także w skrócie: dużo barw, maty, pigmentacja.

Macie jakieś propozycje? Czy jednak muszę pozbierać osobno paletki Sleeka? :)

Re: Duże, uniwersalne paletki

najlepiej jak pozbierasz własnoręcznie skomponowane paletki, jak nie chcesz przepłacać to możesz kupić na promocji cienie z KOBO albo Pierre Rene, mają dużo barwa są tanie i nie kosztują dużo, a jak chcesz gotową paletkę to musisz pogrzebać w ofercie MUR albo wykupić te ze Sleeka

Re: Duże, uniwersalne paletki

popieram przedmówczynie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Duże, uniwersalne paletki

Też się zgadzam. Ja osobiście polecam komponowanie własnej palety, bo dobierasz sobie kolory, których na pewno będziesz używać. Zawsze można kupić jedną dużą paletę i właśnie jak pisała Maffinka zaopatrzyć się w drogerii i dodatkowo możesz też przejrzeć ofertę chociażby Inglota.

Re: Duże, uniwersalne paletki

ja mam paletkę skomponowaną właśnie z cieni Inglot i jestem bardzo zadowolona

Re: Duże, uniwersalne paletki

Ja też polecam jednak komponowanie własnej paletki, to najlepszy pomysł.. zawsze będziesz mieć takie kolory na jakich ci zależy i nic się nie zmarnuje ani nie będzie się kurzyło po kątach :)

Re: Duże, uniwersalne paletki

Akurat mam paletki ze Sleeka z podstawowymi kolorami + brązy z MUR, więc taki podstawowy zestaw do zabawy już mam. Teraz jak uda mi się wytrzeć któreś cienie do gołej blaszki, to właśnie będę budować następną kolekcję singlami z Inglota albo z drogerii. Dzięki za porady! :)

Re: Duże, uniwersalne paletki

Inglot ma bardzo fajnie maty.

Re: Duże, uniwersalne paletki

Inglot ma najlepsze cienie jakie znam i można sobie dobrać paletę według uznania i potrzeb :)

Re: Duże, uniwersalne paletki

Skusiłam się na paletę Match system z pierre rene. Są to jedne z moich ulubionych cieni do powiek. Mają doskonałą pigmentację i są bardzo trwałe. Wybór kolorów i wykończeń jest spory więc każdy znajdzie coś dla siebie. Do inglota jakoś nie miałam okazji jeszcze zajrzeć, ale czaję się na niewielką paletkę podstawowych basic'owych cieni

Re: Duże, uniwersalne paletki

Te poczwórne cienie z MySecret są bardzo fajne i mają takie ciekawe, zwariowane kolory. W ogóle cienie MySecret są świetnej jasności, zarówno maty jak i perłowe więc tutaj można uzupełnić kuferek niskim kosztem :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: